خبر ورامین - ورامين نيوز

تحلیل خبری- اقتصادی- سیاسی- فرهنگی اجتماعی ورامین

ورامين در نوروز امسال مشكل سوخت ندارد

فرماندار ورامين:
ورامين در نوروز امسال مشكل سوخت ندارد

فرماندار ورامين گفت: تمهيداتي اتخاذ شده تا مردم اين شهرستان از نظر سوختگيري، شامل بنزين، گازوييل و سي ان جي در ايام تعطيلات كمبودي احساس نكنند.

مهدي مهدي‌زاده امروز در گفتگو با در جنوب استان تهران افزود: تيم‌هاي سازمان تاكسيراني و اتوبوسراني موظفند كشيك‌هايي از مجموع كاريشان داشته باشند تا مردم دچار مشكل اياب و ذهاب نشوند.
وي يكي از مهم‌ترين كميته‌هاي ستاد نوروزي را كميته امنيتي-انتظامي معرفي كرد و گفت: با توجه به كثرت مسافرت شهروندان و خالي بودن شهرستان براساس دستورالعمل‌هاي اعلامي موارد مراقبتي - انتظامي با تمام امكانات از سوي كميته اجرا مي‌شود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه هفتم فروردین 1388ساعت 15:46  توسط وارنا ورامين  | 

جاده‌هاي ورامين زير نظارت دوربين‌هاي سرعت‌سنج

پليس راهور نيروي انتظامي‌ ورامين خبر داد:
جاده‌هاي ورامين زير نظارت دوربين‌هاي سرعت‌سنج

 پليس راهور نيروي انتظامي شهرستان ورامين در ايام نوروز با به كارگيري تمام‌ امكانات در اجراي طرح نوروزي آماده خدمت به مردم شهرستان و مسافران نوروزي است.


عليرضا همياني امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در شهرستان ورامين گفت: در ايام نوروز با 17 تيم گشت اتومبيل سوار، پنج تيم گشتي موتور‌سوار و با استقرار پرسنل پياده در بيش از 30 نقطه تصادف‌خيز و نصب دو پايگاه سيار با تمام‌ پرسنل اين اداره در آماده‌باش و ارائه خدمت به مردم در ايام نوروز هستيم.
رئيس راهور شهرستان ورامين در ادامه بيان داشت: با تحويل دو دستگاه دوربين سرعت‌سنج از ابتداي فروردين ماه سرعت تمام خودروها در سطح معابر اصلي و جاده‌اي شهرستان كنترل مي‌شود كه با توجه به ‌اينكه اكثر تصادفات منطقه ورامين در اثر عدم رعايت سرعت مطمئن است، نظارت دقيقي در اين خصوص‌ خواهيم داشت.
همياني در ادامه افزود: هدف ما ايمن‌سازي و روانسازي ترافيك و برقراري مقررات و قوانين و كاهش تصادفات و رسيدگي سريع به تصادفات و خدمت رساني به مردم است.
وي گفت: در كنار كارهاي اصلي راهور به فعاليت‌هاي فرهنگي و تبليغاتي و آموزشي نيز پرداخته و در اين راستا اقدام به پخش بروشور و كاتالوگ‌هايي با مضامين مختلف مي‌كنيم.
همياني عنوان كرد: از شهروندان و مسافران هم مي‌خواهيم مقررات را رعايت و همكاري با پليس داشته باشند.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم اسفند 1387ساعت 9:39  توسط وارنا ورامين  | 

ساقیا آمدن عید مبارک بادت

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم اسفند 1387ساعت 1:45  توسط وارنا ورامين  | 

تجهيز پارك‌هاي محله در ورامين به وسائل ورزشي

معاون شهردار ورامين خبر داد:
تجهيز پارك‌هاي محله در ورامين به وسائل ورزشي

خبرگزاري فارس: معاون خدمات شهري شهرداري ورامين از تجهيز پارك‌هاي محله در اين شهر به وسائل ورزشي خبر داد.

اصغر خوشنام امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ورامين از تجهيز پارك‌هاي محله خبر داد و گفت: در نظر داريم با هزينه‌اي بالغ بر 60 ميليون تومان پارك‌هاي محله‌اي را به وسايل ورزشي و تفريحي تجهيز كنيم.
وي ساماندهي وضع ظاهري شهر را از ديگر اقدامات برشمرد و اظهار داشت: جمع‌آوري نخاله، لايروبي نهرها، رسيدگي به فضاي سبز، ترميم جدول‌ها، لكه‌گيري آسفالت‌هاي خيابان اصلي و معابر از جمله طرح‌هاي استقبال از بهار است.
معاون خدمات شهري شهرداري ورامين كاشت نهال را جزو برنامه‌هاي اين ارگان خواند و افزود: كاشت نهال به طول هفت كيلومتر در بلوارهاي قائم، كلاته و جانبازان جزو كارهاي مهم ما است كه اميدواريم با همكاري مردم اين مهم به انجام برسد.
خوشنام جايگزين نهال را توضيح داد و مطرح كرد: در نظر داريم با جايگزيني نهال به جاي درخت‌هاي خشكيده، قطع شده و از بين رفته در مناطق مفتح، قلعه سين، حسين رضا و ... هدف شورا و شهرداري را براي هديه دادن هواي پاك به مردم به سرانجام برسانيم.
وي در ادامه به طرح بهداشت محله پرداخت و عنوان كرد: در طول 20 ماه گذشته طرح بهداشت محله را در دستور كار خود قرار داده‌ايم كه هر پنج‌شنبه با 20 نيرو توسط وسايل نقليه مجهز انجام مي‌شود.
معاون خدمات شهري در خصوص اتلاف سگ‌هاي ولگرد خاطرنشان كرد: بنا بر مصوباتي كه در جلسه‌اي با حضور نمايندگان شهرداري، نيروي انتظامي و فرمانداري برگزار شد، تدوين شد شهرداري با در اختيار گرفتن شكارچيان داراي مجوز مي‌توانند سگ‌هاي ولگرد را از بين ببرند كه تا كنون تلف كردن 350 قلاده در دو مرحله انجام شده ‌است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم اسفند 1387ساعت 10:45  توسط وارنا ورامين  | 

طرح نوروزي پليس براي تامين امنيت بيشتر شهروندان وراميني

از 26 اسفندماه آغاز مي‌شود
طرح نوروزي پليس براي تامين امنيت بيشتر شهروندان وراميني

خبرگزاري فارس: نيروي انتظامي ورامين به‌ منظور پيشگيري از هرج و مرج و برقراري آرامش و آسايش در ايام نوروز و چهارشنبه آخر سال، اقدامات اطلاعاتي، امنيتي و انتظامي خود را از مدارس و نوجوانان آغاز كرد.

ايرج قاسم آبادي فرمانده انتظامي شهرستان ورامين امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ورامين گفت: با توجه به‌اهميت موضوع از ماه‌ها قبل شروع به شناسايي جمعيت‌هاي هدف و مورد تعرض كرديم و با ايجاد سخنراني‌ها در مساجد و مدارس و برپايي همايش‌هاي متعدد، آموزش پليس‌ياران جوان، آموزش چهره به چهره در سطح حوزه استحفاظي و اقدامات سمعي و بصري به صورت لوح فشرده در مدارس، دانشگاه‌ها و اجتماعات عمومي و پخش برنامه در تلويزيون‌هاي شهري، زيرپوشش قرار دادن رنگ‌فروشي‌ها و سوپرماركت‌ها سعي در پيشگيري هرج و مرج و ايجاد آسايش نسبي در سطح شهرستان تلاش كرديم.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم اسفند 1387ساعت 10:42  توسط وارنا ورامين  | 

راهيابي تيم پينگ‌پنگ ورامين به ليگ يك كشور

راهيابي تيم پينگ‌پنگ ورامين به ليگ يك كشور


به گزارش خبرگزاري فارس از ورامين، تيم ورامين در اين دوره از مسابقات با 11 تيم منتخب از استان‌هاي گيلان، مازندران، قزوين، تهران و توابع به رقابت پرداخت و توانست با كسب عنوان دوم به رقابت‌هاي ليگ يك راه‌ يابد.
حميدرضا فراتي، مهدي احمدوند، جعفر احمدي و علي آقاجمالي بازيكنان تيم ورامين بودند كه توانستند به اين مهم دست يابند.
شايان ذكر است در اين دوره از مسابقات تيم رباط كريم به مقام اول و قزوين عنوان سوم را از آن خود كرد.

*تيم طناب كشي بانوان هيئت روستايي
تيم طناب كشي بانوان هيئت روستايي عشايري ورامين در بين 14 تيم از استان تهران توانست مقام اول را از آن خود كند.
در اين دوره از مسابقات تيم ورامين با بازيكناني همچون مريم اولادي، الناز وثوقي، زهره افشاري، مهين گلكويي، ليلا نعمتي و الهه سهرابي با مربيگري فاطمه شاهسون موفق شد به اين مهم دست يابد.
تيم‌هايي از ساوجبلاغ، شهرري‌، اسلامشهر، گيلاوند، جنوب غرب، بوستان،‌ پاكدشت، قرچك، دماوند، رباط كريم، شهريار، پيشوا و ورامين با يكديگر به رقابت پرداختند.
لازم بذكر است تيم ورامين توانست براي سومين سال پياپي عنوان اول تيمي مسابقات روستايي و عشايري استان را از آن خود كند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم اسفند 1387ساعت 10:41  توسط وارنا ورامين  | 

آغاز اجراي طرح نظارتي بر فعاليت واحدهاي صنفي در ورامين

رئيس مجمع امور صنفي ورامين خبر داد:
آغاز اجراي طرح نظارتي بر فعاليت واحدهاي صنفي در ورامين

 رئيس مجمع امور صنفي شهرستان ورامين از آغاز اجراي طرح نظارتي نوروز 88 بر فعاليت واحدهاي صنفي اين شهرستان از روز گذشته خبر داد.

سيد اكبر رمضانپور امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ورامين گفت: اين طرح با همكاري بازر‌سين و نظارت مجمع امور صنفي شهرستان ورامين و با همكاري اتحاديه اصناف تا پانزدهم فروردين ماه سال آينده ادامه خواهد داشت.
وي افزود: بازرسان اين سازمان از ساعت هفت صبح تا 21 با هدف بازرسي و نظارت بر كالاها و خدمات در تمام‌ امور مرتبط با وظايف نظارتي مجمع امور صنفي اتحاديه‌ها خواهند داشت.
رمضانپور ادامه داد: اين طرح به‌ منظور نظارت بر عملكرد متصديان واحدهاي صنفي و رعايت نرخ‌هاي مصوب و حمايت از مصرف كنندگان و توليدكنندگان و جلب رضايت عامه مردم در روزهاي پاياني سال به اجرا خواهد آمد.
وي تصريح كرد: كنترل قيمت‌ها و كنترل كيفيت كالاهاي عرضه شده از مهم‌ترين اهداف اجراي طرح نظارتي مجمع امور صنفي شهرستان ورامين است.
رئيس مجمع امور صنفي شهرستان ورامين عنوان كرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف مي‌توانند مراتب را با شماره‌ تلفن‌هاي 2259111 و 02912280676 به دايره بازر‌سين و رسيدگي به شكايات مجمع اطلاع دهند.
رمضانپور در خاتمه گفت: با متخلفان در راستاي اجراي قانون نظام صنفي و آيين‌نامه‌هاي اجرايي مربوطه برخورد قانوني خواهيم كرد.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم اسفند 1387ساعت 10:39  توسط وارنا ورامين  | 

تجليل از ورزشكاران و زحمت كشان عرصه پياده روي خانوادگي ورامين

خبرگزاري فارس: مراسم تجليل از برگزيدگان دومين المپياد فرهنگي ورزشي عاشورا تا فجر و تلاشگران دومين جشنواره پياده روي بزرگ خانوادگي در شهرستان ورامين برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از شهر پيشوا، در اين همايش كه بعدازظهر شنبه در سالن هلال احمر شهر ورامين برپا شد از 20 تيم ورزشي كه در رقابت‌هاي دومين المپياد فرهنگي ورزشي كه به‌مناسبت سي‌امين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي برگزار شد مورد تقدير قرار گرفتند و لوح و جوايزي ارزنده به آنها اهدا شد.
در اين مراسم با شكوه از تيم فوتسال روستايي و عشايري شهرستان كه قهرمان كشور شد و به نمايندگي از ايران به مسابقات آسيايي راه يافت تجليل به‌عمل آمد.
همچنين از مديران آموزشگاه‌ها، پرسنل اداره تربيت بدني پيشوا، باشگاه‌هاي خصوصي، حاميان مالي، پرسنل اداره تربيت بدني شهرستان ورامين و مسئولين ادارات، نهادها و ارگان‌هاي مختلف كه براي ثبت ركورد بهترين پياده روي شهرستان‌هاي كشور زحمات خالصانه‌اي را متحمل شدند تقدير و تشكر شد.
در ادامه نيز از تيم فوتبال فجر ورامين كه با قهرماني در ليگ 2 توابع استان به ليگ يك راه يافت و از تيم ارزش كه قهرمان ليگ برتر شهرستان شد تجليل به‌عمل آمد.
در اين مراسم كه از خبرنگاران نشريات، خبرگزاري‌ها و رسانه تصويري از جمله خبرنگار خبرگزاري فارس در جنوب استان تهران با اهداي لوح يادبود و جايزه نيز تقدير به‌عمل آمد.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم اسفند 1387ساعت 10:37  توسط وارنا ورامين  | 

اخبار كوتاه ورزشي شهرستان ورامين

به گزارش خبرگزاري فارس از ورامين، مسابقات سوپر كيك‌بوكسينگ قهرماني نوجوانان استان تهران با افتخارآفريني ورزشكاران اداره تربيت‌ بدني شهرستان ورامين همراه بود.
در اين دوره از مسابقات تيم ورامين با كسب يك مدال طلا، يك نقره و دو برنز توانست مقام قهرماني استان را از آن خود كند.
سعيد لطفي در اين مسابقات موفق به كسب مدال طلا و ايمان نفري عنوان دوم را به دست آوردند و مهران شاه حسيني و جهانگير شيري سرچشمه نيز توانستند عنوان سوم را از آن خود كنند.

*تيم اسكيت هاكي غزال ورامين بر سكوي قهرماني استان ايستاد
تيم بانوان اسكيت هاكي غزال اداره تربيت‌ بدني شهرستان ورامين توانست با اقتدار برسكوي قهرماني استان بايستد.
اين تيم با برتري مقابل تيم‌هايي از اصفهان، پويا و چمران تهران به فينال راه يافت و در بازي پاياني تيم انقلاب از جمله تيم‌هاي قدرتمند و مدافع عنوان قهرماني كشور را مغلوب ساخته و عنوان اولي مسابقات را از آن خود كرد.
در اين دوره از مسابقات زهرا قاسمي توانست بدون گل خورده به عنوان بهترين دروازبان و صدف منصوري نيز عنوان بهترين و فني‌ترين بازيكن را از آن خود كرد.
خانم‌ها زهراقاسمي، صدف منصوري، افسانه اردستاني، آذين قاروني، نرگس مطهري اصل، ميترا بلوچي، فاطمه شاهسوند، زهرا رضايي، فاطمه مردافكن، فاطمه اسماعيلي، شقايق صديقي‌صدر و طيبه خراساني به‌ عنوان بازيكن و شهرزاد منصوري به‌ عنوان سرمربي تيم هيئت اسكيت غزال را در اين دوره از مسابقات همراهي كردند.

+ نوشته شده در  یکشنبه هجدهم اسفند 1387ساعت 14:13  توسط وارنا ورامين  | 

كتاب «هنر خاتم‌سازي» رونمايي شد

به گزارش خبرگزاري فارس، در ادامه فعاليت‌هاي هنرمندان و نويسندگان و مؤلفين شهرستان ورامين در عرصه‌هاي مختلف فرهنگي و هنري؛ كتاب «هنر خاتم‌سازي» تأليف هاجر انتظاري شغل آبادي از هنرمندان شهرستان ورامين رونمايي و روانه بازار كتاب شد.
اين كتاب توسط موسسه انتشاراتي جمال هنر در تيراژ هزار نسخه و 244 صفحه با قيمت 75 هزار ريال در قطع رقعي منتشر شده است.
اين كتاب در هشت بخش مختلف، مهارت‌هاي هنر خاتم سازي را در زمينه‌هاي پره‌پيچي، شش پيچي، گل بندي، ساخت توگلو، ساخت لوز، ساخت قامه، لايه كردن قامه و آستر كردن لايه براي هنرآموزان تشريح مي‌نمايد و در بخش جداگانه‌اي نيز خودآزمايي و تصاوير رنگي آموزشي براي علاقه مندان ارائه گرديده است.
كتاب «هنر خاتم سازي» در هنرستان ها و مراكز فني و حرفه اي و كار و دانش كاربرد فراوان داشته و علاقه مندان و مراكز مربوطه مي‌توانند جهت تهيه كتاب با انتشارات جمال هنر با شماره تلفن 66488471-021 تماس حاصل نمايند.
هاجر انتظاري از هنرمندان فعال شهرستان ورامين است كه تاكنون فعاليت‌ها و موفقيت‌هايي در زمينه هنر خاتم كاري داشته است.

+ نوشته شده در  یکشنبه هجدهم اسفند 1387ساعت 14:12  توسط وارنا ورامين  | 

دانش‌آموزان شاهد ورامين به نيت شهدا نهال كاشتند

به گزارش خبرگزاري فارس از شهرستان ورامين، در اين مراسم كه صبح امروز با حضور رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران، معاون پژوهشي آموزش و پرورش، معاون فرهنگي و اجتماعي شهرداري ورامين و جمعي از مسئولان، معلمان و دانش‌آموزان شاهد حضور داشتند، محسن پوريان‌فر رئيس اداره منابع طبيعي شهرستان ورامين طي سخناني گفت: درختان نقش بسيار مهمي در زندگي امروزي ما دارند و باتوجه به‌ اينكه در آينده زندگي سالمي داشت و محيطي شاداب و مفرح زندگي كنيم، از امروز اقدام به كاشت نهال و حفظ محيط زيست و احيا و توسعه درختكاري و جنگل‌كاري بپردازيم.
در ادامه اين مراسم، علي رحيمي معاون پژوهشي مديريت آموزش و پرورش ورامين گفت: درختان و فضاهاي سبز از موهبتهاي الهي هستند و بايد امر مقدس درختكاري و مواظبت از آن را از پايه به كودكان و فرزندان خود آموزش دهيم.
وي در پايان گفت: براي ايجاد محيطي سرسبز و شاداب، بايد محيط‌هاي سبز و توسعه و فرهنگ درختكاري و حفاظت و توسعه آن را در مدارس ترويج كنيم.
در پايان اين مراسم دانش‌آموزان شاهد اقدام به كاشت 30 نهال كاج و سرو به نيت 30 شهيد و جشن سي‌امين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي‌ ايران كردند

+ نوشته شده در  یکشنبه هجدهم اسفند 1387ساعت 14:11  توسط وارنا ورامين  | 

مجمع امور صنفي ورامين طرح نظارتي ويژه نوروز را آغاز کرد

"سيد اکبر رمضانپور" روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: اين طرح با همکاري بازرسي و نظارت مجمع امور صنفي شهرستان ورامين و با همکاري اتحاديه اصناف از امروز آغاز و تا پانزدهم فروردين ماه سال آينده ادامه خواهد داشت.
وي افزود: بازرسان اين سازمان از ساعت 7 صبح لغايت 21 با هدف بازرسي و نظارت بر کالاها و خدمات در تمامي امور مرتبط با وظايف نظارتي مجمع امور صنفي اتحاديه ها فعاليت خواهند داشت.
وي گفت: اين طرح به منظور نظارت بر عملکرد متصديان واحدهاي صنفي و رعايت نرخ هاي مصوب و حمايت از مصرف کنندگان و توليد کنندگان و جلب رضايت عامه مردم در روزهاي پاياني سال به اجرا در خواهد آمد.
وي تصريح کرد: کنترل قيمت ها و کنترل کيفيت کالاهاي عرضه شده از مهمترين اهداف اجراي طرح نظارتي مجمع امور صنفي شهرستان ورامين مي باشد .
وي گفت: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تحلف مي توانند مراتب را با شماره هاي تلفن 2259111و 2280676 – 0291 به دايره بازرسي و رسيدگي به شکايات مجمع اطلاع دهند.
رمضانپور افزود: با متخلفين در راستاي اجراي قانون نظام صنفي و آئين نامه هاي اجرايي مربوطه برخورد قانوني صورت خواهد گرفت.

+ نوشته شده در  یکشنبه هجدهم اسفند 1387ساعت 14:10  توسط وارنا ورامين  | 

بيش از 15 هزار اصله درخت در ورامين توزيع شد

معاون خدمات شهري شهرداري ورامين در اين خصوص به خبرنگار ايرنا گفت: اين درخت ها در ميادين امام (ره)؛ امام حسين (ع) و ميدان ولي عصر (عج) بين شهروندان توزيع شده و در حال توزيع مي باشد .
"علي اصغر خوشنام " افزود: اين درختها شامل اقاقيا؛ بيد، چنار ، کاج و سرو مي باشد .
وي گفت: يکي از سياست هاي شهرداري ورامين توسعه فضاي سبز در ورامين مي باشد که در اين خصوص در شش ماهه گذشته 5 بوستان محله اي در ورامين به بهره برداري رسيده است.
وي مجموع مساحت پارک هاي تازه تاسيس در ورامين را 20 هزارو 500 مترمربع ذکر و خاطرنشان کرد: در اين پارک ها افزون بر 39 هزارو 880 اصله نهال کاشته شده است.
خوشنام گفت: با توجه به توسعه روزافزون شهرها و افزايش آلودگي هوا و نيز قطع درختان به هنگام ساخت و سازهاي بي رويه ، مهمترين دغدغه مديريت شهري حفظ و نگهداري از بوستان هاي محلي و افزايش تعداد آنها مي باشد.
وي ادامه داد: واحد فضاي سبز شهرداري ورامين با بهره برداري از بوستان هاي محله اي و پارک بزرگ ميدان بسيج ، گام موثري در حفظ ، نگهداري و گسترش فضاي سبز منطقه برداشته است.
اين مسوول، افزايش سرانه فضاي سبز شهروندان وراميني را سرلوحه برنامه هاي اين واحد عنوان کرد و افزود: با بهره برداري از اين بوستان هاي محله اي ، شمار پارک هاي شهر ورامين به 63 پارک افزايش يافته است .

+ نوشته شده در  یکشنبه هجدهم اسفند 1387ساعت 14:9  توسط وارنا ورامين  | 

نمايشگاه هاي عرضه مستقيم کالا در شهرستان ورامين گشايش يافت

نمايشگاه هاي عرضه مستقيم کالا در شهرستان ورامين گشايش يافت
ورامين - نمايشگاه هاي عرضه مستقيم کالا در شهرهاي ورامين و قرچک از توابع شهرستان ورامين گشايش يافت

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه پانزدهم اسفند 1387ساعت 8:43  توسط وارنا ورامين  | 

دستگیری پيرمرد رمال متجاوز

پيرمرد رمالي كه به بهانه دعا‌نويسي زنان جوان را مورد آزار و اذيت قرار مي داد، توسط ماموران پليس ورامين دستگير شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه پانزدهم اسفند 1387ساعت 8:42  توسط وارنا ورامين  | 

طرح امداد نوروزي درشهرستان ورامين اجرا مي‌شود

"ماشاءالله نوري صفت" روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگارايرنا گفت: اين طرح بامشارکت مرکز امور جوانان جمعيت هلال احمر اين شهرستان از ‎بيستم اسفندماه جاري تا ‎16 فروردين ماه سال آينده اجرا مي‌شود.
وي افزود: در اجراي اين طرح چهار پايگاه ثابت به حادثه ديدگان احتمالي در مناطق مختلف اين شهرستان خدمات رساني مي‌کنند.
به گفته وي، يک تيم هشت نفره امدادي متشکل از پزشک، پرستار و امدادگر نيز در محل پليس راه ورامين - تهران کارخدمات رساني به مسافران نوروزي در اين مسير را برعهده دارد.
انوري صفت افزود: يک پايگاه امداددرمجتمع فرهنگي ورزشي شهداي روستاي قلعه سين از بيست و پنجم اسفند، کار امدادرساني به مسافران نوروزي را در اين ايام عهده دار خواهد بود.
رييس هلال احمرشهرستان ورامين بااعلام اينکه پايگاه هاي مذکور ‎ 24ساعته در خدمت مسافران نوروزي خواهند بود، از استقرارنيروهاي راهنماي مسافران در برج علاء‌الدوله شهر ورامين نيز خبر داد.
نوري صفت گفت:دراين محل بروشورهاي مربوط به آثاروابنيه تاريخي شهرستان و جاذبه هاي گردشگري ورامين به مسافران تحويل و راهنمايي هاي لازم صورت مي گيرد.
وي تصريح کرد: جهت رفاه حال مسافران مشهد مقدس هم يک پايگاه امداد در شهرمقدس پيشوا و درجاده منتهي به جاده خراسان مستقر شده و خدمات لازم را به زائران حضرت امام رضا(ع) عبوري از شهرستان ورامين ارايه مي‌کنند

+ نوشته شده در  سه شنبه سیزدهم اسفند 1387ساعت 1:16  توسط وارنا ورامين  | 

همايش ناظران شوراي نگهبان در شهرستان ورامين برگزارشد

"عليرضا قرباني نيا " روز يکشنبه در گفتگو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت : اين نمايشگاهها در شهرهاي ورامين و قرچک برگزار مي شود .
وي افزود: نمايشگاه ورامين داراي 90 غرفه در محل ابتداي خيابان دانشسرا و نمايشگاه قرچک با 150 غرفه در ورزشگاه هفتم تير برگزار مي شود .
وي اظهار داشت : تمامي شرکت هاي حاضر در اين نمايشگاه ها بايد در ابتدا نمونه اجناس خود رابه شوراي کيفيت گذاري نمايشگاه ارسال نموده و در صورت تأئيد پس از قيمت گذاري اجناس پلمپ و جهت عرضه در نمايشگاه آماده مي شوند .


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه سیزدهم اسفند 1387ساعت 1:15  توسط وارنا ورامين  | 

همايش ناظران شوراي نگهبان در شهرستان ورامين برگزارشد

رييس دفتر نظارت شوراي نگهبان شهرستان ورامين و دبير اين همايش به خبرنگار ايرنا گقت : ايجاد هماهنگي لازم جهت ورود به انتخابات دهمين دوره انتخابات رياست جمهوري در سال آبنده از مهمترين اهداف برگزاري اين همايش مي باشد .
"سيد حسين ميري" افزود: ناظران شوراي نگهبان به عنوان ناظران بي طرف با تمام وجود براي برگزاري انتخاباتي سالم تلاش خواهند نمود .
وي افزود: شناخت و پيروي از توصيه هاي مقام معظم رهبري موجب وحدت، همدلي و خنثي سازي توطئه ها خواهد شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه سیزدهم اسفند 1387ساعت 1:13  توسط وارنا ورامين  | 

کارگاه آموزشي مددجويان کميته امداد شهرستان ورامين برگزار شد

در اين کارگاه آموزشي فرمانده نيروي انتظامي شهرستان ورامين بر لزوم شناخت آسيبهاي اجتماعي بخصوص در بخش مواد مخدر تأکيد کرد.
سرهنگ ايرج قاسم آبادي گفت: پليس آمادگي دارد با اعزام کارشناسان ويژه مواد مخدر و امور اجتماعي به آگاه سازي بيشتر جوانان تحت پوشش کميته امداد اقدام نمايد.
وي افزود: براي جلوگيري از ابتلاي جوانان به اعتياد بايد آموزش همگاني را در جامعه افزايش داد، با استمرار تشکيل اين گونه کارگاه ها در همه جوامع هدف مي توان آگاهي مردم بويژه قشر جوان را از عواقب اعتياد افزايش داد و از اين راه اعتياد را کنترل کرد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه سیزدهم اسفند 1387ساعت 1:12  توسط وارنا ورامين  | 

طرح نوروزي بازرسي و نظارت بر قيمتها در ورامين آغاز شد

حسن ميرزايي روز دوشنبه به خبرنگار ايرنا گفت: اين طرح با هدف کنترل بازار شب عيد و نظارت بر فعاليت صنوف مختلف توزيعي و خدماتي از امروز در شهرهاي ورامين، قرچک، پبشوا و جواد آباد به اجرا درآمده است.
وي افزود: در اين طرح که تا پايان تعطيلات نوروزي ادامه دارد بيش از 200 نفر بازرس سازمان بازرگاني و بازرسي مجمع امور صنفي فعاليت دارند و به صورت مستمر در اماکن تجاري شهرستان حضور خواهند داشت.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه سیزدهم اسفند 1387ساعت 1:9  توسط وارنا ورامين  | 

ميراث فرهنگي در احداث موزه کوتاهي مي کند

حسين خليلي روز شنبه گفت: با گذشت بيش از پنج سال از توافق شهرداري ورامين و سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري استان تهران، هنوز اتفاق خاصي در اين شهر رخ نداده و آثار تاريخي ورامين فضايي جهت عرضه يا محافظت ندارد.
وي خاطرنشان کرد: اين درحالي است که اعتبارات لازم جهت انجام مطالعات و تهيه نقشه هاي معماري، سازه و تاسيسات ازسوي سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري کشور و نيز زميني به مساحت سه هزار مترمربع ازسوي شهرداري جهت احداث موزه تأمين شده است.
خليلي گفت: عدم توجه و پيگيري لازم ازسوي سازمان ميراث فرهنگي، علت اصلي تأخير در احداث موزه در ورامين است.
وي ادامه داد: شهرداري ورامين از سال 1386 زميني به مساحت سه هزار مترمربع در محل پارک 15 خرداد جهت احداث موزه اختصاص داده است.
خليلي افزود: اسناد موجود حاکي است که 650 ميليون ريال ازسوي مدير کل موزه هاي کشور به اين امر اختصاص داده شده که به دليل تأخير در ارائه نقشه، اين اعتبار برگشت خورده است.
وي يادآور شد: شهرستان ورامين با سابقه تاريخي کهن و دارا بودن اماکن و ابنيه متعدد باستاني از داشتن موزه محروم بوده و اين امر اعتراض بسياري از مردم و مسئولان را به همراه داشته است.

+ نوشته شده در  شنبه دهم اسفند 1387ساعت 18:50  توسط وارنا ورامين  | 

ناوگان موتوري خدمات شهري و عمراني ورامين تجهيز شد

شهردار ورامين:
ناوگان موتوري خدمات شهري و عمراني ورامين تجهيز شد

خبرگزاري فارس: ماشين‌آلات خدمات شهري‌، امدادي و عمراني شهرداري ورامين با اعتباري بالغ بر 15 ميليارد ريال با پيشرفته‌ترين و جديدترين خودروهاي سبك و سنگين امدادي و خدماتي تجهيز شد.

رضا كارخانه امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ورامين اظهار داشت: ورامين شهري مهاجرپذير بوده و افزايش روزافزون جمعيت شهري و گسترش شهر، همت و تلاش بيشتري در راستاي ارائه خدمات مناسب و بهينه به شهروندان و توسعه منطقه و ارتقاي سطح زندگي شهري را مي‌طلبد كه در اين‌ راستا شهرداري ورامين اقدام به خريد ماشين‌آلات پيشرفته خدمات شهري، امدادي و عمراني كرده است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم اسفند 1387ساعت 11:25  توسط وارنا ورامين  | 

جايزه ادبي ژوليده نيشابوري اهدا شد

جايزه ادبي ژوليده نيشابوري اهدا شد

 نخستين جشنواره شعر و ترانه استان تهران و جايزه ادبي ژوليده نيشابوري با معرفي برگزيدگان در ورامين به كار خود پايان داد.

به گزارش خبرگزاري فارس، همزمان با سي امين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي و با توجه به تقارن آن با ايام محرم و صفر و با هدف ترويج فرهنگ انقلابي و عاشورايي با استفاده از ابزار شعر و ادب، نخستين جشنواره شعر و ترانه استان تهران و جايزه ادبي ژوليده نيشابوري با معرفي نفرات برتر در ورامين به كار خود پايان داد.
پس از اعلام فراخوان عمومي جشنواره و جايزه ادبي ژوليده نيشابوري، بيش از 520 اثر از شاعران استان تهران در بخش هاي مختلف شامل سي امين سال پيروزي انقلاب اسلامي، عاشوراي حسيني و كربلاي غزه به دبيرخانه جشنواره ارسال شد كه پس از بررسي توسط هيئت داوران در بخش شعر و ترانه انقلاب نيما مقدم (ورامين)- حسين جنتي (ورامين)- مريم هاشم پور (كرج) و شراره كامراني (تهران) به عنوان شاعران برگزيده انتخاب و معرفي شدند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم اسفند 1387ساعت 11:24  توسط وارنا ورامين  | 

تنها آموزشگاه مجهز كودكان استثنايي در ورامين به بهره‌برداري رسيد

تنها آموزشگاه مجهز كودكان استثنايي در ورامين به بهره‌برداري رسيد

خبرگزاري فارس: با تلاش و پيگيري‌هاي مديريت آموزش و پرورش ورامين تنها آموزشگاه مجهز به امكانات مورد نياز كودكان استثنايي در ورامين به بهره‌برداري رسيد.

به گزارش خبرنگار اجتماعي باشگاه خبري فارس «توانا»، آموزشگاه استثنايي علي‌بن‌ابيطالب با متراژ 3 هزار مترمربع در خيابان شهيد لرني ورامين در دو طبقه و 15 كلاس، 4 اتاق كارگاه و اتاق‌هاي ويژه كار درماني‌، گفتار درماني، مشاوره و بهداشت در شهرستان ورامين به بهره‌برداري رسيد.
بنابر اين گزارش براي ساخت اين آموزشگاه سعي شده كه به شرايط و خصوصيات كودكان استثنايي با مشكلات مختلف جسمي، حركتي و كم‌تواني ذهني كه دارند توجه نمايند و اين تنها مدرسه‌اي است كه در سطح ورامين داراي آسانسور و اتاق آكوستيك مخصوص كادر توان‌بخشي (گفتاردرماني و شنوايي سنجي) است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم اسفند 1387ساعت 11:23  توسط وارنا ورامين  | 

طرح ويژه مبارز ه با توزيع کنندگان مواد مخدر در ورامين آغاز شد

طرح ويژه مبارز ه با توزيع کنندگان مواد مخدر در ورامين آغاز شد
ورامين – فرمانده نيروي انتظامي شهرستان ورامين از آغاز اجراي طرح ويژه مبارزه با توزيع کنندگان مواد مخدر، دارندگان سلاح غيرمجاز، کنترل عرضه محصولات فرهنگي و برخورد با صاحبان خودروهاي آلاينده در اين شهرستان خبر داد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم اسفند 1387ساعت 11:22  توسط وارنا ورامين  | 

شهرستان ورامين 147 موقوفه دارد

شهرستان ورامين 147 موقوفه دارد
ورامين – رييس اداره اوقاف و امور خيريه شهرستان ورامين گفت: هم اکنون 147 موقوفه در شهرستان ورامين وجود دارد.

حجت الاسلام آيت الله عباسيان روز يکشنبه به مناسبت هفته اوقاف در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: از اين تعداد موقوفه، 85 موقوفه متصرفي است که 729 رقبه را شامل مي شود.
وي خاطرنشان کرد: 62 موقوفه نيز غيرمتصرفي است که شامل دو هزار و 547 رقبه است.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم اسفند 1387ساعت 11:20  توسط وارنا ورامين  | 

31 تن آرد قاچاق در ورامين کشف شد

31 تن آرد قاچاق در ورامين کشف شد
ورامين – رييس تعزيرات آرد و نان شهرستان ورامين از کشف 31 تن و 600 کيلوگرم آرد قاچاق طي يک ماهه گذشته در اين شهرستان خبر داد.

حميدرضا تاجيک روز يکشنبه گفت: طي ماه گذشته دوهزار و 97 مورد بازرسي از واحدهاي نانوايي اين شهرستان صورت گرفت و 237 فقره پرونده تخلف براي واحدهاي متخلف تشکيل شد .
وي افزود: تخلف هاي اين واحدها در زمينه هاي کم فروشي و گران فروشي بوده است.
تاجيک اظهار داشت: واحدهاي متخلف بر حسب نوع تخلف و محل قرار گرفتن نانوايي با جريمه هاي مختلف مواجه و تاکنون بيش از 112 ميليون و 30 هزار ريال جريمه نقدي
شده اند.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه پنجم اسفند 1387ساعت 11:19  توسط وارنا ورامين  | 

جنگ قدرت بزرگان در انتخابات 88

کلاف انتخابات رياست جمهوري دهم  باز هم پيچيده تر شد. خاتمي حضور قطعي خود را اعلام کرد و موسوي هم همچنان کاملا جدي در صحنه حضور دارد و به مصاحبه و سخنراني هاي خود ادامه مي دهد و کروبي و احمدي نژاد هم که حضورشان قطعي بوده است. اين حضور پرشور! نشانگر آن است که اين انتخابات براي برخي حکم مرگ و زندگي سياسي را پيدا کرده و بسياري ديگر حضور احمدي نژاد را نمي توانند تحمل کنند. احساس تکليف به وجود آمده نشانه آن است که جنگ قدرت بزرگي را در خرداد ماه پيش رو داريم.با چند سناريو مي توان نتيجه انتخابات را پيش بيني کرد. به ترتيبي که احتمال زيادتري براي وقوع آن قائلم به آنها اشاره مي کنم:

۱- سناريوي اول : تکثر کانديداها:   احمدي نژاد، کروبي، خاتمي،  موسوي و قاليباف همه مي آيند و طبيعتا احمدي نژاد با راي اکثريت نسبي رييس جمهور دهم مي شود.

۲- سناريوي دوم: انتخابات دو قطبي: خاتمي به نفع موسوي کنار مي رود و قاليباف هم به احترام ميرحسين نمي آيد و احتمالا در انتخاباتي سخت موسوي رييس جمهور مي شود.

۳-سناريوي سوم: نه مردم به اصلاحات  : موسوي نمي آيد. کروبي و قاليباف مي مانند. خاتمي با احمدي نژاد رقابت مي کند و انتخابات با راي اکثريت ضعيف احمدي نژاد به پايان مي رسد.

۴- سناريوي چهارم: انتخابات پوپولويستي : کروبي و احمدي نژاد با شعارهاي عوام فريب دو رقيب اصلي مي شوند . شعارهاي خاتمي بين مردم خريداري نمي يابند و نهايتا احمدي نژاد رييس جمهور مي شود.

۵- سناريوي پنجم: تفرقه در اصولگرايان: اصولگرايان کانديداي زيادي معرفي مي کنند. رضايي و پورمحمدي و قاليباف و... همه مي آيند و نهايتا خاتمي راي مي آورد.

۶-سناريوي ششم: اتحاد بعيد : اصلاح طلبان سر عقل مي آيند و فقط خاتمي را معرفي مي کنند. کروبي هم از موضع خود کوتاه آمده به نفع خاتمي کنار مي رود و خاتمي رييس جمهور مي شود.

اينها همه حدس و گمان است و به احتمال زياد مردم غيرقابل پيش بيني ما سناريوي ديگري را رقم مي زنند. فقط اين را قطعي مي دانم که جنگ قدرت بزرگي در پيش است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه چهارم اسفند 1387ساعت 0:1  توسط وارنا ورامين  | 

انجمن رياضيدانان جوان قرچک ورامين تاسيس شد

غلامحسن خليلي روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: با توجه به ضعف بسياري از دانش آموزان در درس رياضيات، اجراي شيوه هاي نوين تدريس و علاقه مند کردن دانش آموزان به اين درس ضروري است.
وي خاطرنشان کرد: به اين منظور انجمن رياضيدانان جوان شهر قرچک در آموزشگاه شهداي بانک مسکن تأسيس شده است.
خليلي، از جمله فعاليت هاي اين انجمن را برگزاري مسابقات هفتگي رسم، جدولهاي رياضي و تست، نصب مطالب جالب رياضي در تابلوي انجمن جهت بازديد دانش آموزان و برگزاري کارگاه آموزش و حل مساله ذکرکرد.
رييس آموزش و پرورش قرچک اظهار اميدواري کرد، با اجراي اين طرح علاقه مندي دانش آموزان به رياضيات افزايش يابد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه سوم اسفند 1387ساعت 23:58  توسط وارنا ورامين  | 

طرح ساماندهي گلزار شهدا در شهرستان ورامين اجرا شد

حسن حيدري روز شنبه به خبرنگار ايرنا گفت: ساماندهي مزار شهداي اين شهرستان جهت زنده نگاه داشتن ياد و خاطره آنان در دستور کار بنياد شهيد ورامين قرار گرفته است.
وي افزود: هم اکنون ساماندهي گلزار شهداي شهرهاي ورامين، قرچک و پيشوا در مراحل پاياني است و مابقي نيز طي سال آينده تکميل خواهد شد.
حيدري خاطرنشان کرد: شهدا به يک گروه يا ارگان خاص تعلق ندارند وتمام ارگانها جهت زنده نگاه داشتن ياد و خاطره و ادامه راه آنان همکاري کنند.
وي همچنين با اشاره به اجراي طرح سلامت خانواده هاي معظم شهدا در شهرستان ورامين گفت: بر اساس اين طرح، بنياد شهيد ورامين با هشت تن از پزشکان مجرب اين شهرستان قراردادي تنظيم کرده که طي آن پدران و مادران شهدا تحت معاينات و آزمايشهاي پزشکي قرار مي گيرند.
رييس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان ورامين افزود: درصورتي که اين افراد به مراقبت و خدمات پزشکي بيشتري نياز داشته باشند در اسرع وقت خدمات مورد نياز در اختيار آنان قرار خواهد گرفت.
شهرستان ورامين در هشت سال دفاع مقدس يک هزار و 400 شهيد تقديم نظام اسلامي کرده است
+ نوشته شده در  شنبه سوم اسفند 1387ساعت 23:57  توسط وارنا ورامين  | 

فرماندار ورامين: اولويت اعتبارات سال آينده اتمام پروژه هاي نيمه تمام است

فرماندار ورامين: اولويت اعتبارات سال آينده اتمام پروژه هاي نيمه تمام است
ورامين – فرماندار ورامين گفت: اولويت اعتبارات سال آينده شهرستان ورامين اتمام پروژه هاي نيمه تمام سالهاي گذشته است.
مهدي مهديزاده روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: تمام دستگاه هاي اجرايي شهرستان موظف هستند پروژه هاي نيمه تمام خود را شناسايي و به کميته برنامه ريزي اعلام کنند.
وي خاطرنشان کرد: شکافي ميان دستگاه هاي اجرايي شهرستان و کميته برنامه ريزي وجود دارد که بايد اين شکاف بسرعت رفع شود.
مهديزاده گفت: دستگاههاي اجرايي موظفند هر ماه پيشرفت فيزيکي پروژه هاي خود را به فرمانداري گزارش کنند تا کم کاري يا عملکرد مطلوب ادارات در تسريع عمليات اجرايي پروژه ها مشخص گردد.
وي ادامه داد: امروز ما مشکل اعتبار نداريم بلکه در برخي بخش ها با مشکلات مديريتي مواجه مي باشيم.
اين مسوول افزود: امسال 189 پروژه عمراني با اعتباري بالغ بر 409 ميليارد ريال در اين شهرستان درحال اجراست که بيش از 65 درصد پيشرفت فيزيکي دارد.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه سوم اسفند 1387ساعت 23:55  توسط وارنا ورامين  | 

چرا به خاتمی و احمدی نژاد رای نمی دهم

خاتمی پس از کش و قوس های فراوان بالاخره کاندیدای دهمین دوره ریاست جمهوری شد. باز هم تحصیل کرده ها و روشنفکران به شور و شعف آمده اند و خاتمی را همچون فریدون شاهنامه تنها راه سعادتمندی ایران ما می دانند -- سال 1376 ! یادش نه - به خیر! چی فکر می کردیم چی شد! اگر چه حتما خاتمی دلایل کافی برای آمدن خود دارد، و در خود توان حل مشکلات موجود کشور را می بیند، اما من معتقدم که در عرصه سیاست "آزموده را دوباره آزمودن خطاست". کشور موش آزمایشگاهی نیست و من فکر نکنم که ما در کشور از مقوله قحط الرجال در عذاب باشیم و سوابق اجرایی ضعیف افراد را نادیده بگیریم. من صرفا چند نکته کوتاه را در اینجا خاطر نشان می کنم:

به احتمال قریب به یقین، کسانی که در انتخابات گذشته به احمدی نژاد رای دادند در انتخابات آتی نیز مجددا به او رای خواهند داد. خاتمی با طرفداران خود چه کرد؟ عاقبت کرباسچی چه شد؟ عبدالله نوری؟ مهاجرانی؟ واقعه کوی دانشگاه؟ قتل های زنجیره ای؟ سید چه کردی؟ کجا بودی سید؟


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه دوم اسفند 1387ساعت 12:57  توسط وارنا ورامين  | 

کاریکاتور روز

بقیه تصاویر در ادامه مطالب...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه دوم اسفند 1387ساعت 9:56  توسط وارنا ورامين  | 

طرح جامع نظارت و ارزيابي مراکز فرهنگي ورامين آغاز شد

محمد اسماعيلي روز پنجشنبه  گفت: اين طرح درجهت ايجاد بانک اطلاعاتي جامع از مراکز فرهنگي و هنري شهرستان ورامين اجرا شده است.
وي افزود: ارزيابي و درجه بندي مراکز فرهنگي شهرستان درخصوص نحوه ارائه خدمات ، نظارت دقيق و مستمر بر خدمات رساني اين مراکز و جلوگيري از فعاليت مراکز فرهنگي غيرمجاز از ديگر اهداف اجراي طرح جامع نظارت و ارزيابي مراکز فرهنگي شهرستان ورامين مي باشد .
وي گفت: در اين راستا تشکيل شوراي نظارت و ارزيابي در دستور شوراي فرهنگ عمومي شهرستان ورامين قرار گرفت که رياست آن با فرماندار بوده و ادارات ارشاد ، اماکن نيروي انتظامي ، اداره بازرگاني ، رئيس دادگستري و رئيس مجمع امور صنفي به عنوان اعضاء حضور خواهند داشت.
وي در خصوص ساماندهي مراکز فرهنگي در شهرستان ورامين گفت : براي ساماندهي مراکز فرهنگي تمامي ادارات و ارگانهاي دولتي و خصوصي بايد راه را براي فعاليت مراکز مجاز باز نمايند .
اسماعيلي افزود: نابساماني در انجام تبليغات محيطي در شهر ، دخالت اتحاديه ها براي پلمپ برخي از مراکز فرهنگي و کمبود تشکل هاي غير دولتي NGO از جمله مشکلات فرهنگي شهرستان ورامين ميباشد.

+ نوشته شده در  جمعه دوم اسفند 1387ساعت 0:3  توسط وارنا ورامين  | 

طرح ويژه نظارت بر نانوايي ها در ورامين آغاز شد

مهدي مهديزاده روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: دراجراي اين طرح، بازرسان تعزيرات حکومتي و اداره بازرگاني نظارت بيشتري بر نانوايي ها دارند.
وي خاطرنشان کرد: قيمت نان، کيفيت، کم فروشي، تعطيلي خودسرانه، عدم رعايت ساعت پخت نان، فروش اجباري و فروش نان هاي بسته بندي از جمله موارد نظارتي ازسوي اين بازرسان است.
اين مسوول گفت: اکنون هيچ مشکلي در تأمين آرد مورد نياز نانوايي ها وجود ندارد و بايد با اعمال مديريت صحيح بر فعاليت اين واحدها، خدمات بهتري به مردم ارائه کرد.
وي ادامه داد: نانوايي ها موظف هستند اصول بهداشت فردي و محيط کار را رعايت کنند.
مهديزاده افزود: درصورت بروز هرگونه مشکل يا مشاهده تخلف در اين زمينه، با واحدهاي متخلف برخورد قانوني خواهد شد
+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام بهمن 1387ساعت 22:24  توسط وارنا ورامين  | 

دانش آموزان ورامين سامانه 110 را آموزش ديدند

سرهنگ"ايرج قاسم آبادي"روزچهارشنبه درگفتگو با خبرنگار ايرنا اظهارداشت:آموزش دانش آموزان يکي از برنامه هاي نيروي انتظامي شهرستان ورامين است که اين امر باهماهنگي و تعامل با اداره آموزش وپرورش درحال تحقق مي باشد.
وي افزود:دراين دوره از روند آموزش ، دانش آموزان مقاطع مختلف تحصيلي با فعاليت هاي پليس و نيز سامانه 110 نيروي انتظامي آشنا شده و در جريان روند فعاليت هاي نيروي انتظامي قرار مي گيرند .
وي گفت : در اين راستا تعداد 80 نفر از دانش آموزان دبستان دخترانه علوي ورامين همراه با مربيان خود با حضور در محل ستاد فرماندهي نيروي انتظامي از نزديک ضمن آشنايي با نحوه فعاليت اين ستاد ، سامانه 110 را آموزش ديدند .
قاسم آبادي تصريح کرد : استمرار چنين فعاليت هايي مي تواند زمينه مناسبي را براي آشنايي جامعه با فعاليت نيروهاي انتظامي داشته باشد و در زمينه افزايش امنيت اجتماعي در جامعه را فراهم آورد.
وي افزود: شماره تماس هاي 110 مرکز فوريت هاي پليسي، 128 سامانه ستاد مبارزه با مواد مخدر و سامانه 197 مرکز رسيدگي به پيشنهادات و شکايات شبانه روز در خدمت مردم شهرستان ورامين مي باشند

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام بهمن 1387ساعت 22:23  توسط وارنا ورامين  | 

خدايي رئيس هيات تكواندو ورامين شد

خدايي رئيس هيات تكواندو ورامين شد
 در حكمي از سوي رئيس هيات تهران و بنا به درخواست مدير اداره تربيت بدني شهرستان ورامين، احمد خدايي به عنوان رئيس هيئت تكواندو اين شهرستان منصوب شد.

خدائي در سال 57 تكواندو را در باشگاه صنايع دفاع تهران زير نظر مرحوم فكوري آغاز و سپس زير نظر سيد سعيد مهيمن به فراگيري بيشتر پرداخت. وي در سال 62 پا به عرصه مربيگري و داوري گذاشت و هم اكنون به عنوان مربي بين المللي و داور ملي مشغول به فعاليت شد. پيش از اين خدايي به مدت 10 سال (65 تا 75 )به عنوان رئيس هيئت تكواندو شهرستان ورامين و از سال 80 تاكنون دبير هيئت بوده و مدتي مديريت اجرايي ليگ نقش جهان فدراسيون تكواندو را بر عهده داشته و به مدت 2 سال دبير كميته داوران هيئت تكواندو تهران بوده اس

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و نهم بهمن 1387ساعت 15:9  توسط وارنا ورامين  | 

اربعین سالار شهیدان تسلیت باد

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم بهمن 1387ساعت 18:37  توسط وارنا ورامين  | 

ورامين صدرنشين ليگ نوجوانان بانوان تهران شد

ورامين صدرنشين ليگ نوجوانان بانوان تهران شد

هفته سوم ليگ تكواندو نوجوانان بانوان استان تهران با صدرنشيني تيم ورامين دنبال شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، هفته هاي اول تا سوم ليگ تكواندو بانوان به مناسبت ايام مباركه دهه فجر برگزار شد كه در جريان آن تيم ورامين با كسب 9 امتياز در صدر جدول قرار گرفت. تيم جنوبغرب با 7 امتياز در مكان دوم ايستاد و تيم جوانه با 6 امتياز سوم شد.

*در هفتمين دوره ليگ جوانان 8 تيم با يكديگر به رقابت پرداختند كه تيم شمالغرب با 9 امتياز در جايگاه اول قرار گرفت، تيم جوانه با 9 امتياز دوم شد و تيم ورامين با 6 امتياز در مكان سوم است.
هفته هاي چهارم و پنجم ليگ نوجوانان و جوانان 16 اسفند ماه برگزار مي شود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم بهمن 1387ساعت 18:28  توسط وارنا ورامين  | 

12جلسه گفتمان ديني جوان در شهرستان ورامين برگزار شد

12جلسه گفتمان ديني جوان در شهرستان ورامين برگزار شد
ورامين – رئيس اداره تبليغات اسلامي شهرستان ورامين گفت: طي ماه گذشته 12 جلسه گفتمان ديني دراين شهرتسان برگزار شد.

حسن غلامي روز يکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: اين جلسات با هدف ارتقاي آگاهي جوانان و نوجوانان در زمينه هاي اعتقادي، مذهبي و معرفي آسيب ها و مقابله با تهديدهاي ناشي از تهاجم فرهنگي برگزار شد.
وي خاطرنشان کرد: در اين جلسات پرسشها و ابهامات دانش آموزان مناطق مختلف اين شهرستان مطرح و به آنها پاسخ مناسب ارائه مي شود.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم بهمن 1387ساعت 18:26  توسط وارنا ورامين  | 

معرفي يكی از شاعران شهر

در اين بخش به معرفي يكي از شاعران شهر ورامين ميپردازيم آقاي قاسم آباده اي متولد ۱۳۴۴ و ساكن در روغنكشي ورامين ميباشد و در زمينه هاي خوشنويسي و شعر بيش از ۱۰ سال  فعاليت هنري دارد 

 

بسم الله ارحمن الرحيم

 ياد رحمان است بسم الله الرحمن الرحيم

رجم شيطان است بسم الله الرحمن الرحيم

باي بسم الله مجموع علوم انبياست

باب قرآن است بسم الله الرحمن الرحيم

در كوير تشنه جانهاي دوراز لطف حق

همچو باران است بسم الله الرحمن الرحيم


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم بهمن 1387ساعت 13:20  توسط وارنا ورامين  | 

تكذيب شايعه كشف سنگ مزار امام رضا (ع) ‌در ورامين

 مدير روابط عمومي آستان قدس رضوي، كشف سنگ مقام حضرت امام علي ابن موسي الرضا(ع) را در شهر ورامين تكذيب كرد.

به گزارش مهر، محمد ضرابي‌نسب در موزه آستان قدس رضوي افزود: از تاريخ‌هاي گذشته هميشه مرسوم بوده كه سنگ‌هايي منسوب به امام رضا(ع) در نقاط مختلف كشور پيدا شده اما در اصل و سنديت اين سنگ‌ها و اشياء جاي صحبت و بررسي است.وي با بيان اين كه در تاريخ سه سنگ بر مضجع شريف امام رضا(ع) نصب بوده، افزود: اولين سنگي كه بر مزار امام رضا(ع) نصب شد اوايل قرن ششم در سال 516 هجري قمري بود كه اين سنگ در اندازه40x30‌ سانتي‌متر و با قطر 6‌سانتي‌متر بوده است.

مدير روابط عمومي آستان قدس رضوي اضافه كرد: سنگ اول كه 900 سال از عمر آن مي‌گذرد سال‌هاست در موزه مركزي آستان قدس رضوي نگهداري مي‌شود.وي بيان كرد: سنگ دومي كه بر مزار شريف امام رضا(ع) نصب شد سنگي است كه از آن به عنوان سنگ شور ياد مي‌كرده‌اند.ضرابي افزود: سومين سنگي كه در حال حاضر بر مزار امام رضا(ع) نصب شده، سال 1380 با ابعاد 10/1 * 20/2 سانتي‌متر و قطر يك متر و وزن آن 3600 كيلوگرم است.وي اظهار كرد: اين 3 سنگ از قرن ششم تا به امروز بر مزار امام رضا(ع) نصب بوده كه تاريخي‌ترين سنگ منتسب به امام رضا(ع) كه از آن به عنوان مقام امام رضا(ع) ياد مي‌شود در حال حاضر در موزه آستان قدس رضوي موجود است.وي افزود: سه‌شنبه 15 بهمن‌ماه در تهران نماينده حراست آستان قدس، روساي موزه ملك، پليس آگاهي ورامين، بخش حوادث صداوسيما و نماينده ميراث فرهنگي براي بررسي اين نوع جرياناتي كه پيرامون سنگ مزار امام(ع)‌ بر سر زبان است، تشكيل شد.

وي موزه‌ها را زبان جهاني هر ملتي دانست و بيان كرد: موزه آستان قدس رضوي با داشتن بيش از 400 هزار اشياي ارزشمند و قديمي، نوعي زبان جهاني براي مسلمانان و تشيع است.

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و هفتم بهمن 1387ساعت 1:36  توسط وارنا ورامين  | 

امام جمعه ورامين: اتحاد انقلاب را پيروز کرد

آيت الله سيد مرتضي محمودي در خطبه هاي نماز جمعه ورامين در محل مصلاي صاحب الزمان اين شهر افزود: حضور مردم در صحنه هاي مختلف اجتماعي باعث شده تا اهداف والا و خدايي اين مردم تحقق پيدا نمايد.
وي گفت : مردم ايران اسلامي همواره با درک صحيح از شرايط حاکم بر جامعه در تمامي صحنه ها حضور داشته و از انقلابي که به قيمت خون شهيدان سرفراز اين سرزمين محقق شده است حفاظت نمودند .
او با تشکر از حضور پرشور مردم در راهپيمايي 22 بهمن گفت: مردم شهرستان ورامين همواره در طول تاريخ با حمايت از مرجعيت و رهبري ثابت کرده اند که بر سر عهد و پيمان خود باقي خواهند ماند .
وي گفت : مردم شهرستان ورامين با قيام خونين خود در 15 خرداد سال 42 از طلايه داران قيام عليه استکبار بوده و در اين راه همچنان استوار خواهند ماند .
امام جمعه ورامين تأکيد کرد: انقلاب اسلامي نعمتي است که خداوند بر مردم ايران اسلامي ارزاني داشته و شکر اين نعمت باعث بقاء، دوام و استحکام آن خواهد شد .
وي افزود: اگر مردم شکرگذار اين نعمت نباشند، استکبار بار ديگر سلطه خود را بر اين مردم گسترده خواهد شد .

+ نوشته شده در  شنبه بیست و ششم بهمن 1387ساعت 17:10  توسط وارنا ورامين  | 

کشاورزي ورامين با پساب تصفيه شده تهران پايدار مي ماند

احمدرضا منصوري روز شنبه  گفت  با وجود کمبود نزولات جوي در سال گذشته و کمبود آب زراعي، امکان ايجاد مشکلات در کشاورزي شهرستان امسال نيز وجود دارد.
وي خاطرنشان کرد: در سال زراعي گذشته کشاورزي شهرستان ورامين بيش از يک هزار ميليارد ريال از بابت خشکسالي و توفان و تگرگ در خرداد ماه سال گذشته خسارت ديد.
منصوري گفت: مبلغ اختصاص يافته جهت جبران خسارت کشاورزان، پاسخگوي نياز آنان نيست.
وي، مبلغ اختصاص يافته جهت جبران خسارت کشاورزان را 8 ميليارد و 500 ميليون ريال اعلام کرد.
منصوري افزود: کشاورزان شهرستان ورامين در سال زراعي جديد نيز همچون سالهاي
گذشته 30 هزار هکتار از اراضي قابل کشت را زير کشت گندم و جو قرار داده اند و به فصل پربارش بهار اميدوار مي باشند.
رئيس جهاد کشاورزي ورامين گفت: کشاورزان منطقه کار خود را هر ساله بدون در نظر گرفتن شرايط جوي و ميزان نزولات يا سهميه در نظر گرفته شده آب زراعي، انجام مي دهند.
وي افزود: درصورتي که کار بهره برداري از تصفيه خانه جنوب تهران بزودي به اتمام برسد و سهم شهرستان از اين پساب تصفيه شده مشخص شود، بسياري از مشکلات کشاورزي شهرستان ورامين رفع خواهد شد .

+ نوشته شده در  شنبه بیست و ششم بهمن 1387ساعت 17:1  توسط وارنا ورامين  | 

يکصد هکتار زمين درشهرستان ورامين جهت مسکن مهر اختصاص يافت

يکصد هکتار زمين درشهرستان ورامين جهت مسکن مهر اختصاص يافت
ورامين – رئيس اداره تعاون شهرستان ورامين گفت : يکصد هکتار زمين در منطقه پيشواي اين شهرستان جهت واگذاري به متقاضيان مسکن مهر اختصاص يافته است .
"محمود پازوکي " روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت : در حال حاضر 14 شرکت تعاوني جهت دريافت زمين در قالب طرح مسکن مهر در شهرستان ورامين ساماندهي شده اند .
وي افزود: در اين شرکت ها در حال حاضر 9 هزار و 300 نفر ساماندهي شده اند که از اين تعداد 6 هزار و 300 نفر متقاضيان آزاد و 3 هزار نفر در قالب شرکت هاي تعاوني کارمندي و کارگري مي باشند .

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه بیست و ششم بهمن 1387ساعت 17:0  توسط وارنا ورامين  | 

آب نمای موزیکال در میدان اصلی شهر

آب نمای موزیکال در میدان آمام خمینی ورامین در حال احداث است.

«از ویژگی‌های این آبنما می‌توان به اجرای بتون آن به صورت مسلح و فواره‌هایی اشاره کرد كه آب را به صورت‌های مختلف و متنوع پمپاژ كرده و چشم‌انداز بسیار زیبایی را پدید می‌آورد».


+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم بهمن 1387ساعت 18:28  توسط وارنا ورامين  | 

نصب و راه اندازي وسايل ورزشي پاركي در پارك خانواده ورامين

توسط شهرداري ورامين ، با هزينه اي بالغ برنود ميليون ريال تعداد ده وسايل مختلف ورزشي  پاركي در پارك خانواده نصب و راه اندازي شد .به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلامي شهر ورامين،  علي اصغر خوشنام با اعلام اين خبر افزود: در جهت افزايش توان جسمي و حركتي شهروندان و ترويج فرهنگ ورزش در بوستانها و حفظ و ارتقاء سلامت شهروندان تعداد ده دستگاه وسايل ورزشي پيشرفته پاركي با هزينه اي با لغ برنود ميليون ريال در پارك خانواده ورامين نصب و راه اندازي شد .معاون خدمات شهري شهرداري ورامين در خصوص اين وسايل گفت : وسايل ورزشي مذكورشامل پارالل، پرس پا، گام زدنهاي دست و پا، پرش ارتفاع،  پرس سينه، مسگري، ماساژور قوس كمر، تخته شكم، بار فيكس چرخشي و...  مي باشد وبا راه اندازي آنها شرايط براي توسعه ورزش و ترويج فرهنگ ورزش عمومي در بوستانهاي شهري  مهيا شده است.خوشنام در پايان گفت: قبلاً نيز تعداد20 دستگاه كامل وسايل ورزشي پاركي در پارك 15 خرداد ورامين راه‌اندازي شده كه تاكنون مورد استقبال گسترده شهروندان و علاقمندان قرار گرفته است.

+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم بهمن 1387ساعت 14:12  توسط وارنا ورامين 

تصویر روز

+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم بهمن 1387ساعت 9:56  توسط وارنا ورامين  | 

اخبار كوتاه شهرستان ورامين

تخفيف عوارض ساختماني در ورامين

 تخفيف عوارض ساختماني ساخت و سازهاي شهري، راه‌اندازي چهارمين جايگاه عرضه مستقيم ميوه و تره‌بار و ... از اخبار كوتاه شهرستان ورامين است.ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه بیست و پنجم بهمن 1387ساعت 9:43  توسط وارنا ورامين  | 

سرپرست معاونت برنامه ريزي و اداري مالي فرمانداري ورامين معرفي شد

طي حكمي از سوي  مهدي مهديزاده فرماندار شهرستان ورامين آقاي عليرضا ايماني نيا  به عنوان معاونت برنامه ريزي و اداري مالي معرفي شد

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم بهمن 1387ساعت 13:49  توسط وارنا ورامين  | 

مردم ورامين:استکبار بداند که ملت ايران همواره بيدار و هوشيار است

مردم ورامين:استکبار بداند که ملت ايران همواره بيدار و هوشيار است
ورامين – مردم شهرستان ورامين اظهار داشتند: استکبار جهاني به سرکردگي آمريکا بايد بداند که ملت ايران همواره بيدار و هوشيار است و اجازه نمي دهد کسي فکر تجاوز به خاک پاک ايران اسلامي را در سر بپرورانند .
راهپيمايان ورامين که از ساعات اوليه روز 22 بهمن با حضور در خيابانهاي شهر برگ زرين ديگري را با راهپيمايي گسترده خود در تاريخ شهرستان خلق نموده بودند بر تداوم راه شهيدان و امام شهيدان تاکيد کردند .
يکي از اين افراد به خبرنگار ايرنا اظهار داشت : ايران اسلامي امروز قدرتمند تر از گذشته به راه پرصلابت خود ادامه ميدهد و در اين راه از تهديد هيچ به اصطلاح ابرقدرتي نمي هراسد .
"محسن قشقايي " افزود: امروز به برکت جمهوري اسلامي، ايران اسلامي قله هاي رفيع علمي را فتح کرده و در سايه آزادي حاصل از انقلاب اسلامي به قدرت بي بدليل منطقه تبديل مي گردد

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم بهمن 1387ساعت 20:0  توسط وارنا ورامين  | 

نخستين کتابخانه ديجيتال شهرستان ورامين راه اندازي شد

در اين مراسم که با رئيس سازمان تبليغات اسلامي کشور ، برگزار شد ، مدير کل سازمان تبليغات اسلامي استان تهران گفت : سازمان تبليغات امروز از انجام امور اداري خارج شده و به يک مجموعه فرهنگي تأثير گذار تبديل شده است .
حجه الاسلام " نصير نيک نژاد " افزود: امروز استفاده از فضاهاي مجازي به يک نياز اساسي تبديل شده است و بايد با احساس نياز به اين امر مهم بيشتر از پيش توجه نمود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم بهمن 1387ساعت 15:33  توسط وارنا ورامين  | 

حضور پرشور مردم در راهپيمايي 22 بهمن مشت محکمي بر دهان استکبار است

حضور پرشور مردم در راهپيمايي 22 بهمن مشت محکمي بر دهان استکبار است
ورامين – امام جمعه شهرستان ورامين گفت : حضور پر صلابت مردم در راهپيايي 22 مشت محکمي بر دهان ياوه گويان و استکبار جهاني به سرکردگي آمريکا مي باشد .
آيت الله "سيد مرتضي محمودي" در مراسم راهپيمايي پرشور مردم شهرستان ورامين گفت : مردم ايران اسلامي و شهرستان ورامين بار ديگر ثابت کردند که پشتوانه مردمي همواره با نظام مقدس جمهوري اسلامي عجين بوده و خواهد ماند.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم بهمن 1387ساعت 15:31  توسط وارنا ورامين  | 

نمايشگاه سراسري عکس عاشورايي در شهرستان ورامين گشايش يافت

نمايشگاه سراسري عکس عاشورايي در شهرستان ورامين گشايش يافت
ورامين – همزمان با سي امين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي مردم ايران در 22 بهمن سال 1357، نمايشگاه سراسري عکس عاشورايي با عنوان " نگاه " در محل فرهنگسراي رازي شهرستان ورامين گشايش يافت . رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ورامين در حاشيه اين مراسم  گفت : اين نمايشگاه به دليل تقارن ايام الله دهه فجر با ماه محرم و صفر برگزار شده است .
"محمد اسماعيلي " افزود: دراين نمايشگاه که به همت کانون فيلم و عکس شهرستان ورامين برگزار شده است آثار ارزشمندي از عکاسان برتر کشور و شهرستان ورامين به نمايش گذاشته شده است .
وي افزود : اين نمايشگاه تا پايان بهمن ماه و همه روزه پذيراي علاقمندان به هنر عکاسي مي باشد

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم بهمن 1387ساعت 15:29  توسط وارنا ورامين  | 

نماينده ورامين:22 بهمن تبلور حضور مردم در صحنه هاي اجتماعي است

نماينده ورامين:22 بهمن تبلور حضور مردم در صحنه هاي اجتماعي است
ورامين – نماينده مردم ورامين در مجلس شوراي اسلامي گفت : 22 بهمن تبلور حضور مردم در صحنه هاي اجتماعي و نشانگر صلابت ايران اسلامي است .

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم بهمن 1387ساعت 15:28  توسط وارنا ورامين  | 

شماره گذاری ورامین و ماشینهای بدون پلاک

بدلیل عدم هماهنگی مرکز شماره گذاری خودرو مدت 20روز است که ماشینهای ورامین شماره گذاری نمیشوند  بنا بر گزارشات رسیده حرف س که مربوط به پلاکهای شهر ورامین بوده است مدتی است تمام شده و این در صورتی است که یک ماه قبل از پایان باید این امر به مرکز شماره گذاری گزارش میشده است که به علت عدم ارسال این گزارش خودرو های  جدید در شهر ورامین مدتی بدون پلاک در شهر تردد میکنند

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و دوم بهمن 1387ساعت 0:46  توسط وارنا ورامين  | 

همايش "عفاف و حجاب" در ورامين برگزار شد


رئيس اداره آموزش وپرورش ورامين در اين همايش گفت: حجاب گوهر نابي است که همه دختران و زنان جامعه اسلامي بايد خود را به آن زينت دهند و با تأسي به حضرت زهرا (س) گل عفاف را در وجود خويش شکوفا نمايند.
محتبي عرب عامري افزود: حجاب موهبتي است که خداوند در وجود زنان ما به وديعه گذاشته و دختران و مادران ايراني با سلاح حجاب از شروع نهضت امام راحل تا پيروزي انقلاب در همه عرصه هاي مبارزه حضور داشتند و نقش خود را ايفا کردند.
وي خاطرنشان کرد: دختران و زنان در جامعه اسلامي بايد از الگوهاي مذهبي نظير حضرت زهرا (س) و حضرت خديجه (س) استفاده ببرند و با حجاب و عفاف خود ادامه دهنده راه زنان پر افتخار جهان اسلام باشند.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم بهمن 1387ساعت 14:38  توسط وارنا ورامين  | 

مردم ورامين: راهپيمايي 22 بهمن خاطره 15 خرداد سال 42 را زنده مي کنند

مردم ورامين: راهپيمايي 22 بهمن خاطره 15 خرداد سال 42 را زنده مي کنند


مردم ورامين: راهپيمايي 22 بهمن خاطره 15 خرداد سال 42 را زنده مي کند
ورامين – اقشار مختلف مردم و مسوولان ورامين با حضور پرشور در راهپيمايي 22 بهمن ماه، يک بار ديگر خاطره قيام 15 خرداد سال 42 را زنده خواهند کرد.
جمعي از مردم ورامين به خبرنگار ايرنا گفتند: ما وارثان شهيدان قيام 15 خرداد سال 42 هستيم که به حمايت از رهبرشان قيام کردند و به شهادت رسيدند و حال با حضور در راهپيمايي 22 بهمن راه اين شهيدان را ادامه مي دهيم.
يک شهروند وراميني گفت: انقلاب ايران يک حادثه تاريخي نيست که در يک برهه از زمان شروع شده و در مقطعي به پايان برسد، بلکه حقيقتي است که تا ابد ادامه دارد.
قاسم طاهري افزود: دشمنان اسلام و ايران همواره به راهپيمايي 22 بهمن با نگاهي ويژه مي نگرند.
وي تأکيد کرد: مردم ايران اسلامي با حضور پرشور در راهپيمايي 22 بهمن به استکبار جهاني مي فهمانند که تا ابد بر سرپيمان خود با شهدا و امام شهيدان باقي خواهند ماند.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و یکم بهمن 1387ساعت 14:28  توسط وارنا ورامين  | 

آيين تجليل از نخبگان علمي و فرهنگي ورامين برگزار شد

آيين تجليل از نخبگان علمي و فرهنگي ورامين برگزار شد
ماهواره امید

در اين مراسم نماينده ورامين در مجلس شوراي اسلامي گفت: انقلاب اسلامي ايران مديون تلاشها و ايثارگريهاي مفاخرو نخبگان متعهد و متخصص است و اين مفاخر اجتماعي ايران در شهرهاي پيشوا و ورامين بودند که از نهضت الهي رهبر خويش حمايت کردند.
سيد حسين نقوي حسيني افزود: شناسايي و معرفي نخبگان در همه حوزه ها مي تواند در ترسيم راه آينده جامعه و برنامه ريزي آن موثر واقع باشد.
وي گفت: معرفي نخبگان جوان به جامعه ايران اسلامي، زمينه لازم را براي تشويق نوجوانان و جوانان براي کسب دانش فراهم مي آورد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم بهمن 1387ساعت 23:37  توسط وارنا ورامين  | 

فرماندار ورامين: دنيا تحت تأثير انقلاب اسلامي ايران است

فرماندار ورامين: دنيا تحت تأثير انقلاب اسلامي ايران است

ورامین -ماهواره امید

مهدي مهديزاده روز يکشنبه در مراسم جشن انقلاب در ورامين افزود: انقلاب اسلامي با عنايت الهي، رهبري امام و پشتيباني مردم ولايت مدار ايران به پيروزي رسيد و همه بايد با همت و تعهد در حفظ دستاوردهاي آن و پيمودن راه امام راحل و شهدا تلاش کنند.
وي گفت: از آغاز پيروزي انقلاب اسلامي، مردم ايران با توکل به خدا و رهبري امام راحل و مقام معظم رهبري در همه عرصه ها رو به جلو حرکت کرده اند، هر چند امام راحل در بين ما نيست، ولي راه او همچنان زنده بوده و انقلاب اسلامي هر روز به سمت توسعه پيش مي رود


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم بهمن 1387ساعت 23:30  توسط وارنا ورامين  | 

نمايشگاه دستاوردهاي مراکز قرآني شهرستان ورامين افتتاح شد

  نمايشگاه دستاوردهاي مراکز قرآني شهرستان ورامين افتتاح شد

ورامین ماهواره امید

رئيس سازمان تبليغات اسلامي شهرستان ورامين در حاشيه اين مراسم به خبرنگار ايرنا گفت: اين نمايشگاه درراستاي ترويج فرهنگ قرآن و آَشنايي مردم و مسئولين با عملکرد موسسات و مراکز قرآني و هماهنگي بيشتر آنها در تعليم قرآن، پژوهش، تبليغ و ترويج آن راه اندازي شده است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم بهمن 1387ساعت 23:26  توسط وارنا ورامين  | 

همايش نقش مهندسان بسيجي در پيشبرد اهداف انقلاب در ورامين برگزار شد

همايش نقش مهندسان بسيجي در پيشبرد اهداف انقلاب در ورامين برگزار شد

ورامین- خبر رسانه ماهواره امید

در اين همايش جنبه هاي مختلف حضور بسيج در پيشبرد اهداف انقلاب و هشت سال دفاع مقدس مورد بررسي قرار گرفت.يکي از اساتيد دانشگاه و محققان کشور در اين همايش گفت: جنگ عراق عليه ايران يکي از طولاني ترين جنگهاي قرن حاضر بود که در آن بيش از 33 کشور از دولت و کشور عراق که به کشور تانکها معروف بود، حمايت کردند


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه بیستم بهمن 1387ساعت 23:24  توسط وارنا ورامين  | 

فرمانده سپاه ورامين:با پيروزي انقلاب اسلامي وعده خداوند محقق شد

سرهنگ پاسدار"غلامعلي ابوذري"که در يادواره شهداي اداري،کارگري و اصناف شهرستان ورامين و در مصلي صاحب الزمان اين شهر سخن مي گفت،افزود:استقرار نظام مقدس جمهوري اسلامي ثمره خون شهيدان و رهبري داعيانه امام راحل مي باشد و بايد سعي نمودن از اين وديعه الهي پاسداري کرد .
وي گفت : شهرستان ورامين خيزشگاه قيام 15 خرداد سال 42 مي باشد که مردم به حمايت ار مرجع و رهبر خود با نثار جان زمينه پيروزي انقلاب اسلامي را فراهم نمودند .
وي افزود: مردم شهرستان ورامين در طول هشت سال دفاع مقدس براي حضوردر جبهه هاي حق عليه باطل نيز سر از پا نمي شناختند و با تقديم يک هزار و 400 شهيد گلگون کفن و هزاران آزاده و جانباز دين خود را به اسلام و ايران اسلامي ادا نمودند .
وي تصريح کرد : در حال حاضر بيش از يکصد و 32 هزار نفر از جمعيت شهرستان ورامين را بسيجيان تشکيل ميدهند که همواره آمادگي لازم را براي دفاع از کيان جمهوري اسلامي دارا مي باشند .
ابوذري افزود: ادامه دادن راه شهيدان و امام شهيدان تنها با برگزاري همايش و کنگره محقق نمي شود بلکه بايد با حضور در صحنه هاي مختلف جامعه زمينه رشد و تعالي انقلاب اسلامي و تداوم راه شهيدان را فراهم نمود

+ نوشته شده در  شنبه نوزدهم بهمن 1387ساعت 23:55  توسط وارنا ورامين  | 

تصوير روز

+ نوشته شده در  جمعه هجدهم بهمن 1387ساعت 10:50  توسط وارنا ورامين  | 

نمايشگاه دستاوردهاي30ساله جمهوري اسلامي در ورامين برپا شد

رييس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ورامين روز پنجشنبه به خبرنگار ايرنا گفت: اين نمايشگاه به منظور گراميداشت سي امين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي و معرفي دستاوردهاي نظام جمهوري اسلامي برپا شده است.
محمد اسماعيلي افزود: تمام دستگاههاي دولتي درمدت برپايي اين نمايشگاه عملکردهاي 30سال گذشته خود را در معرض ديد متخصصان، نسل جوان، دانشجويان، دانش آموزان و اقشار مختلف مردم قرار مي دهند.
وي يادآور شد: در اين نمايشگاه که تا 29 بهمن ماه داير مي باشد، عملکرد دستگاه ها درقالب طرح هاي جديد در معرض ديد شهروندان قرار گرفته است

+ نوشته شده در  جمعه هجدهم بهمن 1387ساعت 1:0  توسط وارنا ورامين  | 

درمانگاههاي ورامين در دهه فجر خدمات رايگان ارايه مي کنند

رييس کميته تعاون ستاد دهه فجر شهرستان ورامين روز پنجشنبه با اعلام اين خبر به خبرنگار ايرنا گفت: خدمات رايگان درماني در تمام مراکز درماني شهري و روستايي به بيماران ارايه مي شود.
رضا تاجيک افزود: اين خدمات شامل ويزيت پزشک، ارايه دارو، تزريقات، پانسمان و اعمال جراحي سرپايي مي باشد.
وي گفت: مراکز درماني شهري شهيد صدوقي پيشوا، شهيد مدني ورامين، مرکز درماني بهداشتي امام خميني (ره) شهر قرچک خدمات رايگان به بيماران شهري ارايه مي کنند.
وي همچنين از مراکز درماني روستاهاي عسکر آباد، سلمان آباد و ده ماسين به عنوان مراکز درماني روستايي ارايه کننده خدمات رايگان درماني ياد کرد.
به گفته تاجيک، اين خدمات درماني رايگان تا 22 بهمن ماه در مراکز ياد شده ادامه خواهد داشت
+ نوشته شده در  جمعه هجدهم بهمن 1387ساعت 1:0  توسط وارنا ورامين  | 

رييس آموزش وپرورش ورامين: رژيم پهلوي درصدد اسلام زدايي بود

مجتبي عرب عامري روز پنجشنبه درهمايش دانش آموزان بسيجي دختر و پسر پايگاههاي بسيج الزهرا(س) و شهيد رجايي مقاطع راهنمايي و دبيرستان ورامين افزود: رژيم شاه خائن سعي داشت با ترويج فساد و فحشا در جامعه و به بار آوردن مشکلات اقتصادي، فرهنگي، سياسي و مذهبي در جامعه ايران، اسلام را به انزوا بکشد.
وي اظهارداشت: لطف خداوند و رهبري امام راحل همراه با پيروي محض مردم از ولايت باعث شد تا نقشه هاي شاه نقش بر آب شده و انقلاب اسلامي به پيروزي برسد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه هجدهم بهمن 1387ساعت 0:59  توسط وارنا ورامين  | 

پايگاههاي جمع آوري کمک به مردم غزه در ورامين استقرار يافت

مردم شهرستان ورامين از ابتداي امروز /پنجشنبه/ با حضور گسترده در اين پايگاهها که در ميادين و خيابانهاي اصلي شهرهاي ورامين، قرچک، پيشوا و جواد آباد استقرار يافته است، کمکهاي انسان دوستانه خود را به مردم مظلوم غزه اهدا مي کنند.
رييس جمعيت هلال احمر شهرستان ورامين در گفتگو با خبرنگار ايرنا اظهارداشت: 35 پايگاه در اين شهرستان ازسوي جمعيت هلال احمر مستقر شده وکمکهاي مردم را جمع آوري مي کند.
ماشاءالله نوري صفت افزود: مردم ورامين از ابتداي تهاجم رژين اشغالگر قدس به غزه تاکنون 100 ميليون ريال به مردم غزه کمک کرده اند


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه هجدهم بهمن 1387ساعت 0:58  توسط وارنا ورامين  | 

دارستانی مدیر زندان خورین ورامین به علت ایست قلبی درگذشت.

درگذشت رییس زندان ورامین
دارستانی مدیر زندان خورین ورامین به علت ایست قلبی درگذشت.دارستانی پیش از مدیریت ندانتگاه ورامین مسؤولیتهای مهمی در سازمان زندانهای کشور بر عهده داشت که از آن جمله ریاست زندان اوین و همچنین مدیریت زندان رجایی شهر کرج می باشد.

وی یکی از پرتلاش ترین مدیران سازمان زندانها بود که بارها مورد تقدیر مسؤولان عالیرتبه قوه قضاییه و همچنین تحسین خانواده زندانیان قرار گرفت.

از سجایای اخلاقی برجسته ایشان نوع نگاه وی به زندان و زندانی بود.به گونه ای که حتی روزنامه انگلیسی زبان گاردین هم از وی به عنوان یکی از مدیران آگاه سازمان زندانها نام می برد.


ما نیز به نوبه خود درگذشت این مدیر زحمتکش را تسلیت می گوییم.

ارسال شده از طرف دوست خوبم وبلاگ پيشوا سيتي متشكرم

+ نوشته شده در  پنجشنبه هفدهم بهمن 1387ساعت 15:11  توسط وارنا ورامين  | 

مدارس دانش‌آموزان استثنايي ورامين مددكار ندارد

صالح‌ رحيمي  گفت: مدارس استثنايي ورامين در دو شيفت فعاليت مي‌كنند كه مددكار ندارند و به علت تعديل نيرو در سطح وزارتخانه امكان جذب مددكار كه به واقع مددكار و تخصص لازم را در اين زمينه داشته باشد، نيست.
وي بيان داشت: يكي ديگر از مشكلات، هزينه سرويس‌هاست كه به صورت نامرتب پرداخت مي‌شود و تا به حال چهار ماه به تعويق افتاده است. اين در حالي است كه هزينه امسال بيش از يك ميليون و 340 هزار تومان است.
رحيمي افزود: از طرفي هم هزينه‌هاي مددكاري و امور توان‌بخشي دانش‌آموزان استثنايي بر عهده آموزش و پرورش است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه هفدهم بهمن 1387ساعت 15:9  توسط وارنا ورامين  | 

معاون استاندار تهران: ورامين منطقه ويژه اقتصادي چرم مي شود
معاون برنامه ريزي استاندار تهران گفت: پيشنهاد تشکيل منطقه ويژه اقتصادي چرم در ورامين از سوي کار گروه صادرات غير نفتي استان ارايه شده و در صورت تصويب هيات دولت و مجلس شوراي اسلامي در چرم شهر ورامين اجرا مي شود.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم بهمن 1387ساعت 19:34  توسط وارنا ورامين  | 

کلنگ احداث منازل مسکوني کارکنان ادارات شهرستان ورامين به زمين زده شد

ييس اداره تعاون شهرستان ورامين در حاشيه اين مراسم به خبرنگار ايرنا گفت: اين پروژه مسکوني در سه هکتار براي احداث 512 واحد مسکوني براي کارکنان ادارات دولتي شهرستان ورامين اجرا مي شود.
محمود پازوکي افزود: در اين پروژه تمام کاربري هاي لازم از جمله فضاي سبز و مراکز آموزشي در نظر گرفته شده است.
وي همچنين از بهره برداري از پروژه مسکوني کارکنان شهرداري ورامين خبر داد و گفت: اين پروژه در 288 واحد و در زميني به مساحت هشت هزار مترمربع احداث شده است.
پازوکي هزينه اجراي اين پروژه را 50 ميليارد ريال اعلام کرد.

+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم بهمن 1387ساعت 19:29  توسط وارنا ورامين  | 

فرماندار ورامين: دنيا مديون افکار امام خميني (ره) است

مهدي مهدي زاده روز چهارشنبه در مراسم بهره برداري از يک باب مدرسه در قرچک افزود: مجاهدت و از خودگذشتگي بنيانگذار جمهوري اسلامي تمام آزاديخواهان جهان را بيدار کرده و روح کفر ستيزي را در دنيا گسترده است.
وي اظهار داشت: اگر نيت کار براي رضاي خداوند باشد عاقبتي جز ماندگاري و تأثي گذاري نخواهد داشت.
وي گفت: در سي امين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، 52 پروژه عمراني در حوزه هاي مختلف کشاورزي، شهرداري، حمل و نقل ، مخابرات و آموزش وپرورش به بهره برداري مي رسد.

مهدي زاده، هزينه اجراي اين پروژه ها را 245 ميليارد و 327 ميليون ريال اعلام کرد


+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم بهمن 1387ساعت 19:27  توسط وارنا ورامين  | 

چهارمين جايگاه عرضه مستقيم ميوه و تره بار ورامين راه اندازي شد

شهردار ورامين در حاشيه اين مراسم به خبرنگار ايرنا گفت: پيش از اين سه جايگاه عرضه مستقيم ميوه و تره بار در ورامين راه اندازي و با استقبال گسترده شهروندان روبرو شده بود.
رضا کارخانه افزود: اين بازار براساس قراردادي که با شرکت ارمغان سبز وطن و شهرداري ورامين منعقد شده، با اعتباري بالغ بر 170 ميليون ريال راه اندازي شده است.
وي خاطرنشان کرد: قيمت ميوه هاي عرضه شده در اين جايگاه ها 30 تا 40 درصد ارزانتر از بازار است.
کارخانه افزود: نصب اتيکت قيمت، صدور فيش و فاکتور فروش با درج تاريخ، وزن و قميت ميوه خريداري شده از خصوصيات اين جايگاه ها مي باشد.
اين جايگاه ها از ساعت 8 تا 20 به شهروندان خدمات ارائه مي دهد.
+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم بهمن 1387ساعت 19:25  توسط وارنا ورامين  | 

تصوير روز

+ نوشته شده در  چهارشنبه شانزدهم بهمن 1387ساعت 0:13  توسط وارنا ورامين  | 

يک مسوول فرهنگي: ورامين ازنقاط تاثيرگذار درپيروزي انقلاب اسلامي است

سيدمحمدعلي پورموسوي سه شنبه در مراسم جشن انقلاب در شهرک اصلاح بذر ورامين افزود: طي 30 سال گذشته از پيروزي انقلاب اسلامي، مردم ورامين نشان دادند که همواره مدافعان واقعي انقلاب و رهپويان حقيقي راه امام خميني (ره) هستند.

وي اظهار داشت: به فرموده حضرت امام، انقلاب ما انقلاب نور بود و از آنجا که سنت خداوند، نابودي ظالم و پيروزي مظلومين بر مستکبرين است، با عنايت حق تعالي و رهبري هوشمندانه امام (ره)، انقلاب اسلامي به پيروزي رسيد .
پورموسوي گفت: انقلاب ما انقلاب اسلامي، مردمي و در راستاي تحقق شعار استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي و حاکم نمودن ارزشهاي ناب فرهنگي، مذهبي و احياي امر به معروف و نهي از منکر مي باشد.
وي افزود: اين انقلاب حسيني و ضد استکباري با رهبري متعهدانه خميني کبير و حمايت و پشتيباني مردم ولايت مدار در سراسر کشور به پيروزي رسيده است.
پورموسوي تاکيد کرد: بايد با معرفي ارزشها و ويژگي هاي منحصر به فرد انقلاب اسلامي به نسل جديد و نسل هاي بعدي، اين انقلاب را از گزند دشمنان حفظ نماييم

+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم بهمن 1387ساعت 23:36  توسط وارنا ورامين  | 

همايش فجر قرآن در شهرستان ورامين برگزار شد

همايش فجر قرآن در شهرستان ورامين برگزار شد

ورامين – همايش فجر قرآن با عنوان " ارتقاء آموزش قرآن پايه سوم راهنمايي " ظهر امروز در فرهنگسراي رازي ورامين برگزار شد

در اين همايش که به همت کارشناسي ابتدايي آموزش و پرورش شهرهاي قرچک و ورامين برگزار گرديد، راه هاي تدريس مناسب تر و کاربردي تر آموزش قرآن کريم در مدارس و به خصوص پايه سوم ابتدايي بررسي گرديد .
رئيس اداره آموزش و پرورش قرچک در حاشيه اين مراسم به خبرنگار ايرنا اظهار داشت : طرح ارتقاء آموزش قرآن پايه سوم ابتدايي به صورت آزمايشي در برخي از مدارس ابتدايي برگزار مي گردد .
"غلامحسن خليلي" اظهار داشت : افزايش قدرت روخواني قرآن ، قدرت درک مفاهيم و انس بيشتر با قرآن کريم از اهداف مهم اين طرح مي باشد .
وي افزود: اگر فرهنگ قرآن در جامعه نهادينه شود و اعمال ما بر پايه قرآن حاکم باشد بسياري از مشکلات فرهنگي جامعه مرتفع خواهد شد .
وي اظهار اميدواري کرد که با بسط آموزش قرآن در جامعه و به خصوص در بين نوجوانان و جوانان ، راه هاي نفوذ استکبار که از طريق مسائل فرهنگي است بسته شود

+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم بهمن 1387ساعت 23:31  توسط وارنا ورامين  | 

تجديد بيعت پيشكسوتان انقلاب در ورامين با آرمان‌هاي امام راحل

تجديد بيعت پيشكسوتان انقلاب در ورامين با آرمان‌هاي امام راحل

خبرگزاري فارس: به مناسبت فرا رسيدن ايام دهه فجر جمعي از پيشكسوتان انقلاب اسلامي شهرستان ورامين با حضور در مرقد مطهر بنيانگذار فقيد جمهوري اسلامي با آرمان‌هاي والاي امام راحل (ره) تجديد بيعت كردند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم بهمن 1387ساعت 15:22  توسط وارنا ورامين  | 

مردم ورامين در 15 خرداد 43 تعهدشان را به انقلاب نشان داد

نماينده مردم ورامين در مجلس:
مردم ورامين در 15 خرداد 43 تعهدشان را به انقلاب نشان دادند
خبرگزاري فارس: نماينده مردم شهرستان ورامين در مجلس شوراي اسلامي گفت: مردم ورامين، مردم ولايتمداري هستند كه از روزهاي آغازين نهضت حضرت امام خميني (ره) همراه و پشتيبان آن حضرت بودند
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه پانزدهم بهمن 1387ساعت 15:21  توسط وارنا ورامين  | 

برگزاري مسابقات تيراندازي با سلاح گرم در ورامين

برگزاري مسابقات تيراندازي با سلاح گرم در ورامين

خبرگزاري فارس: معرفي رئيس جديد اداره تربيت بدني پيشوا، برگزاري مسابقات تيراندازي با سلاح گرم به مناسبت دهه مبارك فجر و ... از اخبار كوتاه شهرستان ورامين است.ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم بهمن 1387ساعت 23:41  توسط وارنا ورامين  | 

اتوبوسراني ورامين در دهه فجر مسافران را رايگان جابجا مي کند

اتوبوسراني ورامين در دهه فجر مسافران را رايگان جابجا مي کند
ورامين – مديرعامل سازمان اتوبوسراني شهرداري ورامين گفت:به مناسبت گراميداشت سي امين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي،اتوبوسراني ورامين مسافران رابه صورت رايگان درسطح شهرستان حمل مي نمايد.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم بهمن 1387ساعت 1:22  توسط وارنا ورامين  | 

قاچاقچيان سنگ نوشته مرقد امام رضا(ع ) در ورامين دستگير شدند


کرج - معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان تهران گفت: قاچاقچيان ميراث فرهنگي که قصد داشتند يک سنگ نوشته قديمي مرقد امام رضا(ع) را به قيمت سه ميليارد تومان به فروش برسانند، در ورامين دستگير شدند.
سرهنگ مهدي يارندي روز يکشنبه در گفت وگو با ايرنا افزود: ماموران پليس اطلاعات ورامين درجريان کارهاي اطلاعاتي خود متوجه شدند افرادي قصد معامله يک کتيبه گران بها در وارمين را دارند که بلافاصله موضوع در دستور کار پليس قرار گرفت.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم بهمن 1387ساعت 1:21  توسط وارنا ورامين  | 

همايش خانواده هاي شهدا و ايثارگران شهرستان ورامين برگزار شد

در اين مراسم که با حضور فرزندان ، مادران و همسران شهدا و ايثارگران شهرستان ورامين برگزار شد ياد و خاطره شهداي انقلاب و هشت سال دفاع مقدس و نيز شهداي مظلوم غزه گرامي داشته شد .
رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان ورامين در اين مراسم گفت : انقلاب اسلامي معادلات جهاني را بر هم زده و دشمنان اسلامي را مايوس نمود .
حجه الاسلام "سيد محسن محمودي " افزود: پيروزي انقلاب شکوهمند اسلامي اسلام ناب محمدي را احيا کرد و باعث برقراري عدالت در جامعه شد.
وي پيشرفت هاي علمي ، رشد در ايجاد روابط بين المللي ، ايجاد تحول عميق مبنايي و ريشه اي در ايران را به عنوان مهمترين دستاوردهاي انقلاب اسلامي دانست .
وي تصريح کرد: رژيم منحوس پهلوي ظلم و جور را به حد اعلي رسانده و خود مروج اشرافيگري و تجملات ، انحطاط اخلاقي ، انحراف فرهنگ اسلامي و مذهبي بوده و باعث شد تا ارزشهاي اخلاقي و انساني در جامعه رو به افول برود .
محمودي تاکيد کرد: انقلاب اسلامي چگونه زيستن ، حسيني بودن، و زينب وار زيستن را به ما آموخت و از آنجا که انقلاب اسلامي ايران ريشه در عاشوراي حسيني دارد به همه مادران ، همسران و زنان ايران اسلامي ياد مي دهد که حجاب آنان مي تواند خاري در چشم دشمنان قسم خورده ايران اسلامي باشد که اخلاقيات جامعه را مورد تهاجم قرار داده اند .
رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان ورامين و رئيس ستاد دهه فجر شهرستان از همه جوانان خواست تا با رعايت اصول اسلامي پاسدار حرمت خون شهيدان باشند .

+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم بهمن 1387ساعت 1:18  توسط وارنا ورامين  | 

طرح کمک به مردم غزه در روستاهاي ورامين اجرا شد

ماشاالله نوري صفت روز يکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ايرنا افزود: اين طرح با هماهنگي بخشداري ها و شوراي اسلامي روستايي شهرستان در روستاهاي بالاي 100 خانوار اجرا شده است.
وي خاطرنشان کرد: در اين طرح که به ابتکار جمعيت هلال احمر شهرستان ورامين براي اولين بار در شهرستانهاي استان تهران اجرا شده است، هر يک از روستاييان مبلغ 10 هزار ريال به مردم مظلوم غزه کمک مي کنند.
اين طرح در روستاهاي بخش مرکزي، قرچک و جواد آباد ورامين به اجرا درآمده است.
وي افزود: صندوقهايي دراختيار شوراهاي اسلامي روستاها قرار داده شده تا کمک هاي روستاييان را جمع آوري کنند.
نوري صفت گفت: تاکنون اين صندوق ها در 30 روستاي داراي بيش از 100 خانوار توزيع شده است.
وي ادامه داد: مردم ورامين مقام چهارم را درخصوص کمک رساني به مردم مظلوم غزه در بين شهرستان هاي استان تهران کسب کرده اند.
نوري صفت افزود: مردم ورامين تاکنون بيش از يکصد ميليون ريال کمک نقدي به مردم مظلوم فلسطين اهدا نموده اند .

+ نوشته شده در  دوشنبه چهاردهم بهمن 1387ساعت 1:16  توسط وارنا ورامين  | 

تصوير روز

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم بهمن 1387ساعت 19:35  توسط وارنا ورامين  | 

ما اين همه پيشرفت را مديون انقلاب اسلامي هستيم

امام جمعه شهرستان ورامين:
ما اين همه پيشرفت را مديون انقلاب اسلامي هستيم

خبرگزاري فارس: امام جمعه شهرستان ورامين گفت: ما اين همه پيشرفت را مديون انقلاب اسلامي هستيم.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم بهمن 1387ساعت 19:32  توسط وارنا ورامين  | 

رسيدگي به امور روستاها اولويت كاري فرمانداري است

فرماندار شهرستان ورامين:
رسيدگي به امور روستاها اولويت كاري فرمانداري است
خبرگزاري فارس: فرماندار شهرستان ورامين گفت: رسيدگي به امور روستاها در اولويت فعاليت‌هاي فرمانداري قرار دارد تا با فراهم آوردن شرايط مناسب زندگي، مهاجرت به شهرها كاهش يابد
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه دهم بهمن 1387ساعت 1:10  توسط وارنا ورامين  | 

خيانت‌هاي انگليس براي ملت ايران همواره آشكار بوده است

نقوي در نطق جلسه علني مجلس:
خيانت‌هاي انگليس براي ملت ايران همواره آشكار بوده است

خبرگزاري فارس: نماينده مردم ورامين در مجلس گفت: با خروج نام منافقين از ليست تروريست‌ها توسط اتحاديه اروپا بار ديگر شاهد خيانت انگليس به منافع ملت ايران هستيم.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه نهم بهمن 1387ساعت 19:34  توسط وارنا ورامين  | 

برنامه‌هاي المپياد فرهنگي ـ ورزشي از عاشورا تا فجر در ورامين

برنامه‌هاي المپياد فرهنگي ـ ورزشي از عاشورا تا فجر در ورامين

خبرگزاري فارس: رئيس اداره تربيت بدني شهرستان ورامين گفت: درنظر داريم همچون سال گذشته برنامه‌هاي فرهنگي ورزشي ويژه دهه مبارك فجر را به بهترين شكل ممكن برگزار كنيم.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه هشتم بهمن 1387ساعت 23:36  توسط وارنا ورامين  | 

برگزاري مسابقه نقاشي انقلاب و فلسطين در ورامين

برگزاري مسابقه نقاشي انقلاب و فلسطين در ورامين

خبرگزاري فارس: برگزاري مراسم جشن حماسه و مقاومت به مناسبت پيروزي مردم غزه در برابر رژيم غاصب و جنايتكار صهيونيستي، اعزام كاروان هداياي مردم شهرستان ورامين براي بازساي عتبات عاليات و ... از اخبار كوتاه شهرستان ورامين است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه هشتم بهمن 1387ساعت 23:35  توسط وارنا ورامين  | 

احداث راه دوم ارتباطي براي حل مشكل تردد ورامين به تهران

استاندار تهران خبر داد:
احداث راه دوم ارتباطي براي حل مشكل تردد ورامين به تهران

خبرگزاري فارس: استاندار تهران گفت: براي حل مشكل تردد شهرستان ورامين به تهران، مطالعات احداث راه دوم ارتباطي در دستور كار قرار گرفته است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه هشتم بهمن 1387ساعت 23:34  توسط وارنا ورامين  | 

سالگرد ورود امام خميني به كشور مبارك باد

+ نوشته شده در  سه شنبه هشتم بهمن 1387ساعت 21:38  توسط وارنا ورامين  | 

50طرح عمراني در دهه فجر درشهرستان ورامين به بهره برداري مي رسد

50طرح عمراني در دهه فجر درشهرستان ورامين به بهره برداري مي رسد
ورامين – فرماندار شهرستان وارمين گفت:همزمان با ايام الله دهه فجر،50 طرح عمراني و خدماتي در شهرستان ورامين به به بهره برداري مي رسد.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه هشتم بهمن 1387ساعت 18:36  توسط وارنا ورامين 

دومين المپياد ورزشي شهرستان ورامين آغاز شد

دومين المپياد ورزشي شهرستان ورامين آغاز شد
ورامين – به مناسبت گراميداشت سي امين سالگرد پيروزي انقلاب شکوهمند اسلامي ، دومين المپياد ورزشي سراسري در شهرستان ورامين آغاز شد.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه هشتم بهمن 1387ساعت 18:34  توسط وارنا ورامين  | 

شرور مسلح در ورامين دستگير شد


شرور مسلح در ورامين دستگير شد
کرج - معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان تهران گفت: شرور مسلح و سابقه دار ورامين شناسايي و دستگير شد.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه هفتم بهمن 1387ساعت 20:58  توسط وارنا ورامين  | 

رسيدگي به امور روستاها اولويت کاري فرمانداري است

فرماندار ورامين: رسيدگي به امور روستاها اولويت کاري فرمانداري است
ورامين – فرماندار ورامين گفت: رسيدگي به امور روستاها در اولويت فعاليت هاي فرمانداري قرار دارد تا با فراهم آوردن شرايط مناسب زندگي، مهاجرت به شهرها کاهش يابد.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه هفتم بهمن 1387ساعت 20:57  توسط وارنا ورامين  | 

دهه فجر مباركباد

+ نوشته شده در  یکشنبه ششم بهمن 1387ساعت 19:43  توسط وارنا ورامين 

بازديد ميداني فرماندار ورامين و روساي ادارات از روستاهاي عسگر آباد و كلاته

عصر امروز فرماندار شهرستان ورامين و هيئت همراه و چندي از روساي ادارات شهرستان ورامين جهت رسيدگي به وضعيت روستائي و معيشتي روستائيان اطراف ورامين به روستاي عسگر آباد ورامين و همچنين روستاي كلاته  زادگاه نماينده شهرستان رفتند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه ششم بهمن 1387ساعت 19:40  توسط وارنا ورامين  | 

با اجراي طرح ملي بيمه ايرانيان روزانه 100 نفر در ورامين بيمه مي شوند

با اجراي طرح ملي بيمه ايرانيان روزانه 100 نفر در ورامين بيمه مي شوند
ورامين – رئيس بيمه خدمات درماني شهرستان ورامين گفت:با اجراي طرح ملي بيمه درمان ايرانيان، روزانه يکصد نفر در شهرستان ورامين تحت پوشش بيمه خدمات درماني قرار مي گيرند.

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه ششم بهمن 1387ساعت 15:50  توسط وارنا ورامين  | 

مطالب جدیدتر
مطالب قدیمی‌تر