خبر ورامین - ورامين نيوز

تحلیل خبری- اقتصادی- سیاسی- فرهنگی اجتماعی ورامین

ماه رمضان خوش آمدید

رمضان
+ نوشته شده در  جمعه سی ام مرداد 1388ساعت 16:37  توسط وارنا ورامين  | 

طرح تعريض مسير تهران - ورامين در زمان مقرر بهره برداري نشد

پروژه تعريض راه تهران - ورامين از سال 1385 پس از سفر اول رئيس جمهوري به شهرستان ورامين آغاز و در حين اجرا با مشکلات بسياري روبرو گشت و تکميل و بهره برداري آن در زمان مقرر صورت نگرفت.
وجود معارضهاي متعدد از ارگانهاي دولتي گرفته تا صاحبان اراضي زراعي، بارها اجراي اين پروژه را با تأخير مواجه کرد.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی ام مرداد 1388ساعت 12:22  توسط وارنا ورامين  | 

سومين نمايشگاه فناوري اطلاعات در شهرستان ورامين برپا شد

محمد راشدي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در شهرستان ورامين گفت: با توجه به برگزاري موفقيت‌آميز دو دوره گذشته اين نمايشگاه و استقبال گسترده علاقه‌مندان و متخصصان علوم رايانه، امسال نيز سومين دوره اين نمايشگاه در راستاي شناسايي و سازماندهي ظرفيت‌هاي علمي و تحقيقاتي جوانان متخصص شهرستان، نمايشگاه فناوري اطلاعات I T شهرستان ورامين توسط اين معاونت و با همكاري مجتمع كامپيوتر طاها در محل مجتمع فرهنگي شهيد مهتدي شهرداري ورامين برپا شد.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی ام مرداد 1388ساعت 12:17  توسط وارنا ورامين  | 

پذيرش دانشجو در دانشگاه علمي ـ كاربردي شهرداري ورامين افزايش يافت

حسين احمدي چناربن امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در شهرستان ورامين گفت: در آموزش‌هاي علمي ـ كاربردي، محور و اصول آموزش مبتني بر فناوري است و آنچه كه به عنوان علم در اين آموزش‌ها مطرح است استفاده از علم در جهت ارتقاي و كيفيت بخشيدن به فناوري است.
رئيس دانشگاه علمي ـ كاربردي شهرداري ورامين خاطرنشان كرد: از اين ديدگاه، جايگاه آموزش‌هاي علمي ـ كاربردي يك جايگاه حاشيه‌اي و جنبي نيست، بلكه جايگاهي بنيادي در اصول آموزش است كه مي‌تواند تمام ابعاد و مسائل زندگي و تمام زمينه‌ها را در بر‌گيرد.
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه سی ام مرداد 1388ساعت 12:15  توسط وارنا ورامين  | 

گروه سرود دانش آموزان ورامین در کشور اول شد

 به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران گروه سرود دانش آموزان ورامین توانستند پس از مرحله استانی به مرحله کشوری راه یابند و در مسابقات سرود مرحله کشوری با رتبه عالی مقام اول کشور را از آن خود سازند.
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم مرداد 1388ساعت 23:10  توسط وارنا ورامين  | 

دانلود نقشه ورامین رتبه برتر جستجوی گوگل

نقشه قرچک- نقشه ورامین- نقشه پیشوا- نقشه جواد آباد و نقشه مناطق همجوار طارند خیر آباد جلیل آباد-فردیس محمد آباد عربهاو غیره

نقشه شهرستان پاکدشت-نقشه شهرستان ری- نقشه سمنان-نقشه قم

دانلود نقشه ورامین

دانلود  نقشه ورامین با آخرین جزئیات ۸۸سال

دانلود در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم مرداد 1388ساعت 21:56  توسط وارنا ورامين  | 

سخن روز

اگر صخره و سنگ در مسیر رودخانه زندگی نباشد صدای آب هرگز زیبا نخواهد شد .
+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم مرداد 1388ساعت 21:34  توسط وارنا ورامين  | 

"روزى كه اميركبير گريست!"

در سال 1264 قمري، نخستين برنامه دولت ايران براي واكسن زدن به فرمان اميركبير آغاز شد. در آن برنامه، كودكان و نوجواناني ايراني را آبله‌كوبي مي‌كردند. اما چند روز پس از آغاز آبله‌كوبي به امير كبير خبر دادند كه مردم از روي ناآگاهي نمي‌خواهند واكسن بزنند. به‌ويژه كه چند تن از فالگيرها و دعانويس‌ها در شهر شايعه كرده بودند كه واكسن زدن باعث راه ‌يافتن جن به خون انسان مي‌شود.
هنگامي كه خبر رسيد پنج نفر به علت ابتلا به بيماري آبله جان باخته‌اند، امير بي‌درنگ فرمان داد هر كسي كه حاضر نشود آبله بكوبد، بايد پنج تومان به صندوق دولت جريمه بپردازد. او تصور مي‌كرد كه با اين فرمان همه مردم آبله مي‌كوبند. اما نفوذ سخن دعانويس‌ها و ناداني مردم بيش از آن بود كه فرمان امير را بپذيرند. شماري كه پول كافي داشتند، پنج تومان را پرداختند و از آبله‌كوبي سرباز زدند. شماري ديگر هنگام مراجعه مأموران در آب انبارها پنهان مي‌شدند يا از شهر بيرون مي‌رفتند.
 
روز بيست و هشتم ماه ربيع‌الاول به امير اطلاع دادند كه در همه شهر تهران و روستاهاي پيرامون آن، تنها 330 نفر آبله كوبيده‌اند. در همان روز، پاره‌دوزي را كه فرزندش از بيماري آبله مرده بود، به نزد او آوردند. امير به جسد كودك نگريست و آنگاه گفت: ما كه براي نجات بچه‌هايتان آبله‌كوب فرستاديم. پيرمرد با اندوه فراوان گفت: حضرت امير، به من گفته بودند كه اگر بچه را آبله بكوبيم، جن زده مي‌شود. امير فرياد كشيد: واي از جهل و ناداني، حال، گذشته از اين‌كه فرزندت را از دست داده‌اي بايد پنج تومان هم جريمه بدهي. پيرمرد با التماس گفت: باور كنيد كه هيچ ندارم. اميركبير دست در جيب خود كرد و پنج تومان به او داد و سپس گفت: حكم برنمي‌گردد، اين پنج تومان را به صندوق دولت بپرداز. چند دقيقه ديگر، بقالي را آوردند كه فرزند او نيز از آبله مرده بود. اين بار اميركبير ديگر نتوانست تحمل كند. روي صندلي نشست و با حالي زار شروع به گريستن كرد. 
 
در آن هنگام ميرزا آقاخان وارد شد. او در كمتر زماني اميركبير را در حال گريستن ديده بود. علت را پرسيد و ملازمان امير گفتند كه دو كودك شيرخوار پاره دوز و بقالي از بيماري آبله مرده‌اند. ميرزا آقاخان با شگفتي گفت: عجب، من تصور مي‌كردم كه ميرزا احمدخان، پسر امير، مرده است كه او اين چنين هاي‌هاي مي‌گريد. سپس، به امير نزديك شد و گفت: گريستن، آن هم به اين گونه، براي دو بچه شيرخوار بقال و چقال در شأن شما نيست. امير سر برداشت و با خشم به او نگريست، آنچنان كه ميرزا آقاخان از ترس بر خود لرزيد. امير اشك‌هايش را پاك كرد و گفت: خاموش باش. تا زماني كه ما سرپرستي اين ملت را بر عهده داريم، مسئول مرگشان ما هستيم. ميرزا آقاخان آهسته گفت: ولي اينان خود در اثر جهل آبله نكوبيده‌اند. امير با صداي رسا گفت: و مسئول جهلشان نيز ما هستيم. اگر ما در هر روستا و كوچه و خياباني مدرسه بسازيم و كتابخانه ايجاد كنيم، دعانويس‌ها بساطشان را جمع مي‌كنند. تمام ايراني‌ها اولاد حقيقي من هستند و من از اين مي‌گريم كه چرا اين مردم بايد اين قدر جاهل باشند كه در اثر نكوبيدن آبله بميرند.
+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم مرداد 1388ساعت 21:31  توسط وارنا ورامين  | 

ایجاد بحران برای یک دانشگاه تازه تاسیس در ورامین

درپی وضعیت بحرانی فرهنگی دانشگاه علمی کاربردی ورامین

بله خبری که در ذیل میخوانید در یکی از سایتها نوپا در ورامین است از آنجا که هیچ یک از دستگاههای اجرائی ورامین حتی شهرداری  ورامین کاری در حمایت از این دانشگاه نداده اند اکنون یکی از سایتهای وابسته  ادعای برادری کرده ست لازم به ذکر است اگر شما ادعای برادری دارید اول آن را اثبات کنید این اولین خبری است که از شنیدن آن ناراحت شدم و عدم هماهنگی در اعضای علیرتبه  شهر ورامین از فرماندار و ..... نشان دهنده عدم همکاریهای لازم است از آنجا که ریاست دانشگاه فردی دلسوز ومظلوم است و از قبل نیز بر سر ریاست این دانشگاه دعوا بوده است میدانم که این فرد دشمنان زیادی دارد و چشمان زیادی با ایجاد این گون هجوه ها نگاه به صندلی سفید دارند.

 

نمادهای 15 خرداد را جمع کردید ،شئونات دینی شهر 15 خرداد را حفظ نمایید قبلا نيز در مورد وضعيت فرهنگي دانشگاه علمي ،كاربردي ورامين اطلاع رساني گرديد .برخي از شهروندان ازوضعيت موجود گله مند هستند .خبرهاي دريافتي حاكي از آن است كه شهرداري اعلام كرده ،امام جمعه محترم شهرستان نيز جزو هيئت امناي اين مركز مي باشند ولي متاسفانه از ايشان در امور اجرايي دانشگاه نظر خواهي صورت نگرفته است .جا دارد شهرداري و شوراي اسلامي شهر به وضعيت فرهنگي اين مركز اهميت دهند .اگر چه نمادهاي 15 خرداد را به عنوان هویت انقلابی شهرستان جمع كردند ولي شئونات ديني و فرهنگي شهر 15 خرداد را حفظ نمايند

+ نوشته شده در  جمعه بیست و سوم مرداد 1388ساعت 21:7  توسط وارنا ورامين  | 

نماینده ورامین : اشتباهات تکراری نوش آبادی- دخالت در عزل و نصبها

نقوی نماینده مردم ورامین:

 گزینه من برای فرمانداری آقای میربزرگی است

نماینده مردم ورامین در مجلس در جمع ائتلاف پیروان ولایت گفت:

گزینه من برای تصدی فرمانداری ورامین آقای میربزرگی است،وی افزود:از آنجائیکه افراد بومی که مقبولیت هم داشته باشند این جایگاه را نپذیرفتند لذا آقای میربزرگی که سوابق اجرایی دارد و فرماندار سلبق ساوجبلاغ بوده برای این مسئولیت پیشنهاد گردیده است

+ نوشته شده در  جمعه بیست و سوم مرداد 1388ساعت 20:56  توسط وارنا ورامين  | 

علیرغم سنگ اندازیهای شهرداری

در جشن نیمه شعبان حیدریها عنوان شد:

در جشن نیمه شعبان حیدریها که هرساله برگزار می گردد،هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه حیدریها به سوالات حضار پاسخ گفتند و در جواب سوالی راجع به درمانگاه حیدریها پاسخ داده شد که:((علیرغم مشکلات و سنگ اندازیهایی که شهرداری و شورای شهر ورامین برای راه اندازی این درمانگاه ایجاد کردند ،تا 5 الی 6 ماه دیگر شاهد مراسم افتتاحیه خواهیم بود،هیچکس نمی تواند جلوی کاری که خدا پشتیبانی می کند بایستد،این درمانگاه با 2 درصد کارمزد وامهای قرض الحسنه شما ساخته شده است و بهترین در منطقه خواهد شد به امید خدا

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و یکم مرداد 1388ساعت 11:6  توسط وارنا ورامين  | 

مردم مطيع و حامي رهبر هستند

نماينده ولي فقيه در شهرستان ورامين گفت: مردم ما مطيع و حامي رهبر بوده و براي دفاع از اسلام مقاوم و استوار خواهند ايستاد.

آيت‌الله سيد مرتضي محمودي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در شهرستان ورامين به تساوي طبقات مختلف مردم از همه نژادها سياه و سفيد ،عرب و عجم در نظر پروردگار و برتري علماي رباني نسبت به علماي ديگر اشاره كرد و افزود: علوم مختلف است و به‌طور كلي علم ارزشمند است چه علم الهي و رباني و چه علم شناخت مخلوقات الهي لكن اگر علم شناخت خداباشد بالاترين علوم است چرا كه ذات باري تعالي قرار است شناخته شود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و یکم مرداد 1388ساعت 11:2  توسط وارنا ورامين  | 

تنها سينماي ورامين در آستانه تعطيلي است

 پس از پيروزي انقلاب، اين سينما در اختيار سازمان تبليغات اسلامي قرار گرفت و اين سازمان، سينما را در سال 1364 به بنده اجاره داد.
مسئول سينما قدس شهرستان ورامين بيان كرد: سال 1386 فردي كه خود را مالك سينما قدس ورامين معرفي كرد با حضور در دادگاه انقلاب شعبه 20 تهران خواستار باز پس‌گيري اين سينما شد.
وي در ادامه خاطرنشان كرد: دادگاه انقلاب اسلامي شعبه 20 تهران در حكم آن سال خود تصريح كرد كه پس از گذشت 28 سال از انقلاب اسلامي، به صلاح جامعه نيست كه اين سينما تعطيل و در اختيار مالك قرار گيرد.
پوراحمدي اضافه كرد: در اين رأي توصيه شده بود كه سازمان تبليغات اسلامي نسبت به خريد ملك طبق قيمت كارشناسي اقدام نموده و از دادن سينما به مالك خودداري نمايد.
مسئول سينما قدس شهرستان ورامين مطرح كرد: از زمان صدور رأي، سازمان تبليغات اسلامي هيچ اقدامي در مورد خريد اين ملك نكرد .
وي در پايان افزود: تعلل سازمان تبليغات موجب شد تا شعبه اجراي احكام دادگاه انقلاب تهران 2 ماه پيش حكمي مبني بر تخليه سينما و تحويل آن به مالك صادر كند.
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و یکم مرداد 1388ساعت 11:1  توسط وارنا ورامين  | 

يک رمال فريبکار در ورامين دستگير شد

يک رمال فريبکار در ورامين دستگير شد
کرج - رييس پليس ورامين گفت: رمالي که با اغفال مراجعه کنندگان و فريب آنان اقدام به نوشتن دعا برروي بدنشان مي کرد در اين شهرستان دستگير شد.
سرهنگ " احمد قاسم آبادي " روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: در اوايل هفته جاري زن جواني به پليس ورامين مراجعه و شکايتي مبني بر اينکه مورد کلاهبرداري يک پيرمرد رمال قرار گرفته است ارايه کرد.
وي اظهار داشت: اين گفت مدتي پيش از طريق زنان همسايه و محل با خبر شدم که پير مردي در يکي از روستاهاي ورامين وجود دارد که با نوشتن دعا مشکلات افراد را برطرف مي کند به همين دليل به او مراجعه کردم.
وي گفت: اين شاکي ادامه داد که با حضور درمنزل پيرمرد رمال وي پس از شنيدن مشکلاتم اطمينان داد که با نوشتن دعاي خاصي همه آنها را برطرف خواهد کرد او با ادعاي اينکه نوشتن دعا برروي بدنم با اب زعفران تاثير بسياري در مرتفع کردن گرفتاريهايم دارد، مرا فريب داد.
قاسم آبادي افزود: با اخذ اظهارات شاکي، ماموران پليس تحقيقات خودرا جهت دستگيري اين مرد شياد اغاز کردند و پس از شناسايي نشاني وي با هماهنگي مقام قضايي براي دستگيري وي به روستاي مورد نظر اعزام شدند.
وي اضافه کرد: ماموران با حضور در منزل متهم او را که در حال نوشتن دعا بود دستگير کردند.
وي گفت: در بازرسي ازمنزل اين پيرمرد دو جلد کتاب و دفترچه دعا، بطريهاي حاوي آب زعفران، وسايل چوبي و فلزي براي رمالي، تجهيزات ماهواره اي و 10ميليون ريال وجه نقد کشف شد.
+ نوشته شده در  شنبه هفدهم مرداد 1388ساعت 13:41  توسط وارنا ورامين  | 

اجراي طرح اتلاف سگهاي ولگرد در ورامين آغاز شد

اجراي طرح اتلاف سگهاي ولگرد در ورامين آغاز شد
ورامين – معاون خدمات شهري شهرداري ورامين از آغاز اجراي طرح مقابله با سگ هاي ولگرد در مناطق مختلف اين شهر خبر داد.
حسن دهقان روز چهارشنبه به خبرنگار ايرنا گفت: ‌اين طرح به منظور افزايش امنيت و سلامتي شهروندان با همکاري نيروي انتظامي و شبکه بهداشت ورامين اجرا شده است.
وي افزود: شهرستان ورامين به علت مجاورت با اراضي کشاورزي و همجواري برخي روستاها همواره مورد هجوم سگهاي ولگرد قرار مي گيرد که به صورت انفرادي و يا گله اي در شهر ظاهر و موجب رعب و وحشت شهروندان مي شوند.
وي ادامه داد: به اين منظور طرح اتلاف سگهاي ولگرد در مناطق مختلف و آلوده ورامين به اجرا در آمده است.
دهقان افزود: با توجه به اينکه در اين طرح تمام سگهاي ولگرد از بين مي روند، دامداران صاحب سگهاي گله با استفاده از قلاده، سگهاي گله را از سگهاي ولگرد متمايز کنند.
وي از شهروندان خواست درصورت مشاهده اين جانوران مراتب را به شهرداري ورامين اطلاع دهند تا نيروهاي ستاد اتلاف براي از بين بردن آنها اقدام نمايند .
+ نوشته شده در  شنبه هفدهم مرداد 1388ساعت 13:38  توسط وارنا ورامين  | 

معاون خدمات شهري شهرداري ورامين معرفي شد

در اين مراسم از خدمات دو ساله علي اصغر خوشنام معاون سابق خدمات شهري با اهدا لوح سپاس و هديه‌اي تجليل و حسين دهقان به عنوان معاون جديد معرفي شد.
در اين مراسم كه رئيس و جمعي از اعضاي شوراي اسلامي شهر ورامين، معاونان و مديران ارشد شهرداري حضور داشتند، رضا كارخانه در سخناني اظهار داشت: تمام تلاش خود را در راستاي ارائه خدمات مناسب و در شان شهروندان به كار بسته‌ايم و اميدواريم با همكاري شهروندان و ارتقاي تعامل مثبت و سازنده‌اي كه با آنان داريم بتوانيم در عرصه خطير خدمت‌گزاري موفق باشيم.
شهردار ورامين مشاركت فعال و پوياي شهروندان را در حوزه مديريت شهري اثر بخش عنوان كرد و افزود: شهر و شهروندان در برنامه‌ريزي‌هاي شهرداري نمود و جلوه خاصي دارند و تمام فعاليت‌هاي اداري و خدماتي خود را بر اساس توانمندي‌هاي شهرداري و در راستاي خدمت به شهروندان فهيم و فرهيخته ورامين قرار داده‌ايم.
در ادامه اين مراسم علي اصغر خوشنام در سخنان كوتاهي به ارائه گزارشي از فعاليت‌هاي اجرايي و خدماتي حوزه معاونت خدمات شهري شهرداري ورامين در دو سال گذشته پرداخت و از همكاري شهروندان و مديران شهرداري در دوران تصدي مسئوليت خود تقدير كرد.
حسين دهقان، معاون جديد خدمات شهري نيز در سخناني شهروندان را سرمايه عظيم و اصلي هر شهر عنوان كرد و گفت: حوزه خدمات شهري پيشاني شهرداري و پيشگام در ارائه خدمات به شهروندان هر شهر است و با برنامه كوتاه مدت و بلند مدتي كه در اين حوزه براي توسعه امور و ارتقاي سطح زندگي شهروندان شهر ورامين با همكاري مسئولان برنامه‌ريزي شده چهره شهر ورامين را دگرگون مي‌كنيم.
+ نوشته شده در  شنبه هفدهم مرداد 1388ساعت 13:33  توسط وارنا ورامين  | 

مشاور شهردار شهرستان ورامين اعلام كرد:
‌برنامه‌هاي ورامين در اعياد شعبانيه

 مشاور شهردار ‌ورامين گفت: شهرداري ‌‌ورامين در اعياد شعبانيه برنامه‌هاي مختلفي را برگزار مي‌كند و رسالت بزرگي در چراغاني و تبليغات براي اعياد دارد.‌


فتح‌الله فرجي امروز با اشاره به اينكه مسابقاتي در اعياد شعبانيه برپا مي‌شود، بيان كرد: مسابقه بزرگ انتظار به همت كانون فرهنگي ـ هنري مصلي صاحب الزمان (عج) ورامين و با مشاركت كتابخانه تخصصي شهرداري ورامين با حضور مسئولان شهرستان ورامين، حجت‌الاسلام و‌المسلمين سيد مرتضي محمودي نماينده ولي فقيه و مردم اين شهرستان برگزار مي‌شود.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه پانزدهم مرداد 1388ساعت 10:40  توسط وارنا ورامين  | 

مدال نقره تكواندو آسيا براي بانوي وراميني

 درخشش سه بانوي كونك فوكار وراميني، كسب مدال نقره مسابقات تكواندو آسيا و ... از جمله اخبار كوتاه ورزشي شهرستان ورامين است.


 مسابقات تكواندو نوجوانان غرب آسيا با كسب مدال نقره ورزشكار وراميني همراه شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه پانزدهم مرداد 1388ساعت 10:39  توسط وارنا ورامين  | 

رئيس اداره ارشاد ورامين:
دولت ما دولتي جوان‌گرا است

خبرگزاري فارس: رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ورامين گفت:‌ حضور من به عنوان يك جوان در اين سمت نشانه جوان‌گرا بودن دولت ما است.


حسين قرائي امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در شهرستان ورامين با اشاره به اين كه پيشنهاد من به جوانان حركت در مسير هنر انقلاب اسلامي است، اظهار داشت: يك تئوري كه من و دوستان در استان ارائه كرديم در ورامين عملي شد كه آن تئوري فرهنگي انقلاب اسلامي است و سه مرحله توليد، توزيع و مصرف براي آن تعريف شد، مثلا كتبي را كه در سايه‌سار انديشه امام و بزرگان نوشته شده را توليد كنيم.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه پانزدهم مرداد 1388ساعت 10:38  توسط وارنا ورامين  | 

همايش حماسي رهروان ولايت در شهرستان ورامين برگزار شد

همايش حماسي رهروان ولايت در شهرستان ورامين برگزار شد
ورامين – همايش حماسي رهروان ولايت به منظور تقدير از حضور فعال بسيجيان شهرستان ورامين در انتخابات و مسائل پس از انتخابات شنبه شب برگزار شد .
دراين همايش با حضور صفرعلي براتلو معاون استاندار تهران، مردم و بسيجيان ولايت مدار شهرستان ورامين، با اهداي هدايايي از بسيجيان تقدير شد.
فرمانده بسيج حوزه يک حضرت قائم در اين همايش گفت :حضور بسيجيان شهرستان ورامين در جريان انتخابات از 13 خرداد سال جاري با مأموريت بسيج در خصوص پذيرايي از زائران حضرت امام (ره) آغاز گرديد .
محمد انارکي افزود:از زمان آغاز مأمويت بسيجيان شهرستان ورامين بيش از يک هزار و 900 نفر ساعت گشت هاي اطلاعات امنيتي و بيش از 3 هزار ساعت نفر گشت هاي ايست و بازرسي در 60 ايستگاه توسط بسيجيان پايگاه هاي مختلف برگزار شد .
وي اظهار داشت: پس از 30 تيرماه و به عنوان انجام وظيفه 510 نفر از بسيجيان شهرستان ورامين جهت مقابله با اغتشاشات در تهران به اين شهر اعزام شده و 14 روز در شهر تهران انجام وظيفه نمودند .
انارکي افزود: مردم ورامين همواره ولايت مداري خود را در طول تاريخ به اثبات رسانده اند

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه سیزدهم مرداد 1388ساعت 1:23  توسط وارنا ورامين  | 

برترین سئوالهای بی پاسخ علمی در جهان!

بشر با وجود سالهای طولانی که صرف دانش آموختن کرده است در برابر بسیاری از سئوالات موجود در جهان همچنان ناتوان است، سئوالاتی که توانایی های علمی انسان را در زمینه های فیزیک، ریاضی، شناختی، و نجوم زیر سئوال می برد.

به گزارش خبرگزاری مهر، پروژه کشف برترین رازهای علم در حدود دو سال پیش توسط نشریه لایو ساینس آغاز شد و طی آن از چندین دانشمند در زمینه های مختلف در این باره سئوالهایی پرسیده شد. در نهایت از میان 14 پدیده مطرح شده 10 پدیده به عنوان برترین سئوالهای بی جوابی که انسان همچنان در جستجوی آن به سر می برد توسط این نشریه ارائه شده است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه سیزدهم مرداد 1388ساعت 1:11  توسط وارنا ورامين  | 

نقوي خواستار بررسي طرح احياي مراكز تربيت معلم در مجلس شد

سيد حسين نقوي حسيني در تذكري آئين‌نامه‌اي گفت: مراكز تربيت معلم با هدف تربيت معلمان پرورش يافته، ويژه نظام آموزش و پرورش كشور و با رهنمودهاي حضرت امام خميني‌(ره) در دوران پس از پيروزي انقلاب اسلامي تاسيس شد.
وي افزود: اخيرا وزير آموزش و پرورش براي انحلال اين مراكز، نامه‌اي را به استان‌ها ارسال كرده است.
عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي اين اقدام را خلاف نظر بنيانگذار انقلاب اسلامي و رهبر معظم انقلاب دانست و يادآور شد: من و جمعي از نمايندگان طرح احياي مراكز تربيت معلم را حدود يك سال قبل به مجلس تقديم كرديم كه با يك فوريت آن با اكثريت آرا موافقت شد.
نماينده ورامين در مجلس هشتم گفت: اين طرح هنوز در دستور كار مجلس شوراي اسلامي قرار نگرفته است و من تقاضا مي‌‌كنم براي جلوگيري از انحلال اين مراكز، هرچه زودتر طرح فوق در صحن علني بررسي شود.
+ نوشته شده در  سه شنبه سیزدهم مرداد 1388ساعت 1:6  توسط وارنا ورامين  | 

بدون شرح

خدایا شکرت
+ نوشته شده در  پنجشنبه هشتم مرداد 1388ساعت 15:12  توسط وارنا ورامين  | 

خواب عجيب

روزي مردي خواب عجيبي ديد . ديد که پيش فرشته هاست و به کارهاي انها نگاه ميکند. هنگام ورود ، دسته بزرگي از فرشتگان را ديد که سخت مشغول کارند و تند تند نامه هاي را که توسط پيکها از زمين ميرسند، باز ميکنند و داخل جعبه ميگذارند . مرد از فرشته پرسيد : شما چه کار ميکنيد ؟ فرشته در حالي که داشت نامه اي را باز مي کرد ، گفت: اين جا بخش دريافت است و ما دعاها و درخواست هاي مردم از خداوند را تحويل ميگيريم.

مرد کمي جلوتر رفت . باز تعدادي از فرشتگان را ديد که کاغذ هايي را داخل پاکت ميگذارند و انها را توسط پيکهايي به زمين ميفرستند.

مرد پرسيد: شماها چه کار ميکنيد؟ يکي از فرشتگان با عجله گفت: اين جا بخش ارسال است ، ما الطاف و رحمت هاي خداوند را براي بندگان به زمين ميفرستيم. مرد کمي جلوتر رفت و يک فرشته را ديد که بيکار نشسته است . مرد با تعجب پرسيد : شما چرا بيکاريد؟

فرشته جواب داد: اينجا بخش تصديق جواب است . مردمي که دعاهايشان مستجاب شده ، بايد جواب بفرستند ولي فقط عده بسيار کمي جواب ميدهند. مرد از فرشته پرسيد : مردم چگونه ميتوانند جواب بفرستند؟

فرشته پاسخ داد:بسيار ساده ، فقط کافيست بگويند : خدايا شکر

+ نوشته شده در  پنجشنبه هشتم مرداد 1388ساعت 15:8  توسط وارنا ورامين  | 

تیمورزاده از سکان تربیت بدنی ورامین پائین افتاد

ورامین- تیمور زاده

شنیده ها حاکی از آن است که تیمورزاده با ورزش ورامین خداحافظی میکند و مصطفی زاهدی دوباره به ساختمان تربیت بدنی باز میگردد


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه هفتم مرداد 1388ساعت 19:43  توسط وارنا ورامين  | 

تابستان بازار كتاب در بوستان خانواده ورامين برگزار مي‌شود

توسط معاونت فرهنگي و اجتماعي شهرداري ورامين؛

 دومين دوره تابستان بازار كتاب با هدف ارتقاي سطح دانش عمومي، فرهنگ مطالعه و دسترسي آسان شهروندان وراميني برگزار و تا پايان مردادماه ادامه مي‌يابد.

ورامین- تاجیک

 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه چهارم مرداد 1388ساعت 20:43  توسط وارنا ورامين  | 

در جايگاه پمپ گازي در ورامين صورت گرفت

در جايگاه پمپ گازي در ورامين صورت گرفت
انفجار كپسول گاز يك اتومبيل 6 كشته و زخمي برجا گذاشت

خبرگزاري فارس: در پي انفجار كپسول گاز ماشيني در ورامين كه در يكي از جايگاه‌هاي گاز اين شهرستان رخ داد، 6 نفر مجروح و زخمي شدند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه چهارم مرداد 1388ساعت 1:55  توسط وارنا ورامين  | 

برخورد قطار با ريل‌هاي در حال تخليه‌ مسير ورامين ـ پيشوا‌

برخورد قطار با ريل‌هاي در حال تخليه‌ مسير ورامين ـ پيشوا‌

خبرگزاري فارس: در جريان ريل‌گذاري قطار شهري مسير ورامين ـ پيشوا يك نفر بر اثر برخورد قطار با ريل‌هاي در حال تخليه جان باخت


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه چهارم مرداد 1388ساعت 1:54  توسط وارنا ورامين  | 

تنها سينماي شهرستان ورامين در آستانه تعطيلي قرار گرفت

تنها سينماي شهرستان ورامين در آستانه تعطيلي قرار گرفت
ورامين – مسئول سينما قدس شهرستان ورامين گفت : با حکم صادره از سوي شعبه اجراي احکام دادگاه انقلاب اسلامي تهران ، تنها سينماي شهرستان ورامين در آستانه تعطيلي کامل قرار دارد .

ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه سوم مرداد 1388ساعت 19:48  توسط وارنا ورامين  | 

برپايي نمايشگاه معرق منبت در ورامين

ورامین

حسين قرايي، رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي شهرستان ورامين تصريح كرد: 12 هنرمند هنرهاي تجسمي شهرستان ورامين براي نخستين بار در سال 88 نمايشگاه از آثار معرق منبت، خط و معرق نقاشي را در محل فرهنگسراي رازي به معرض ديد عموم گذاشتند.
وي در ادامه عنوان داشت: در اين نمايشگاه بيش از 31 اثر با موضوعات مختلف از 12 هنرمند و به مدت هفت روز و با عنوان نمايشگاه سر عشق در معرض ديد علاقه‌مندان اين رشته قرار مي‌گيرد.
علاقه‌مندان مي‌توانند براي بازديد از اين نمايشگاه كه تا 6 مرداد ماه سال جاري بر پا است همه روزه از ساعت 9 صبح تا 20 شب براي بازديد به ورامين، ميدان رازي، فرهنگسراي رازي مراجعه كنند.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه سوم مرداد 1388ساعت 1:0  توسط وارنا ورامين  | 

ديدار دانش‌آموزان عمره‌گزار با امام جمعه ورامين

ديدار دانش‌آموزان عمره‌گزار با امام جمعه ورامين +۴ خبر کوتاه
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه سوم مرداد 1388ساعت 0:58  توسط وارنا ورامين  | 

پل روگذر امام رضا (ع) در برنامه كاري شوراي ورامين قرار گرفت

به منظور عملياتي شدن اجراي پروژه‌هاي طرح ساخت ورامين ـ پيشوا، جلسه‌اي با هماهنگي راه‌آهن در فرمانداري شهرستان ورامين برگزار شد.
حسين خليلي رئيس شوراي اسلامي شهر ورامين در اين جلسه عنوان كرد: اجراي پروژه پل روگذر در ميدان رازي توسط شركت راه‌آهن يكي از مهم‌ترين موضوع‌هاي مورد بحث در اين جلسه بود كه توجه بسياري به اين موضوع شد.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه سوم مرداد 1388ساعت 0:56  توسط وارنا ورامين  |